[ edfroy @ 19.12.2005. 18:59 ] @
ovako:

hocu da ucim programiranje u javi
konkretno - da napravim koju igricu za fon itd.

e sad...odakle da pocnem?kako?sta?
ustekao sam neku kintu i da li je pametno da uzmem
neku knjigu o javi?koju?ali interesujeme bas
programiranje aplikacija i igrica za mobilne telefone
molim vas pomozite..

hvala unapred!!
[ Skaarj @ 20.12.2005. 08:11 ] @
Cuvaj pare. Nisam jos sreo knjigu o JME programiranju (to ti je za mobilne uredjaje) da je vredi kupiti (a citao sam ih skoro sve). Ako ne znas Javu najbojle je uzmi neku knjigu o 'velikoj' Javi i nauci osnove...

Za pocetak programiranja igara gledaj http://fivedots.coe.psu.ac.th/~ad/jg/

Tu imas sekciju i o mikro Javi. Za ostalo imas milione tutoriala na netu koji se bave osnovama mikro aplikacija. Na zalost u knjigama koje se bave mikro Javom neces naci mnogo vise informacija...

[ srdjandakic @ 20.12.2005. 09:37 ] @
Meni licno se ova dopala:

J2ME Game Programming
MARTIN J. WELLS

Premier Press, 2004, ISBN 1-59200-118-1
[ vanhulio @ 06.01.2006. 14:36 ] @
http://sourceforge.net/projects/j2megamingbook/
[ TheTerzicBre @ 22.04.2013. 07:28 ] @
Upisi ITAcademy imas u Beogradu, Zemun polje. Odaberes smer Java Programiranje i naucis sve moguce o javi :) Jedina mana je sto nema tradicionalno nego se sve radi preko DL platforme tacnije Online :) Ali kada pogledas sertifikate zaboravis na cenu ;) Sto se tice skolarine 1500e ti je godina, mozes na rate i u kesu kako ti odgovara :) Ja sam upisao prosle godine i super je :)
[ Burgos @ 22.04.2013. 16:33 ] @
Nego šta!




[ Radovan__III @ 22.04.2013. 18:40 ] @
Citat:
TheTerzicBre: Upisi ITAcademy imas u Beogradu, Zemun polje. Odaberes smer Java Programiranje i naucis sve moguce o javi :) Jedina mana je sto nema tradicionalno nego se sve radi preko DL platforme tacnije Online :) Ali kada pogledas sertifikate zaboravis na cenu ;) Sto se tice skolarine 1500e ti je godina, mozes na rate i u kesu kako ti odgovara :) Ja sam upisao prosle godine i super je :)


Nisam imao posla sa istom ali mogu samo slatko da se najsmejem :D
[ McDevitt @ 23.07.2019. 10:42 ] @
Descargar el juego y la aplicación en mobidescargar