[ srlexic @ 20.12.2005. 14:04 ] @
Iako je bio najavljen za 8. decembar, portal Telekoma Srbije nadlanu.com konačno počeo s radom.

Moje prve impresije su da je ovo klasičan brend-sajt koji će služiti za promociju usluga i proizvoda ove kompanije.
[ jablan @ 20.12.2005. 14:24 ] @
http://www.nadlanu.com/Blogs/index.php

[ bojan_bozovic @ 20.12.2005. 16:27 ] @
Sezdesete se vracaju! Idealan hipi design!

;)
[ Dragan Varagic @ 20.12.2005. 18:36 ] @
Koliko sam obavešten, na ovom sajtu bi trebalo da se u narednom periodu da se pojave i SMS servisi, video blog, streaming sadržaji i sl. To bi trebalo da je u vezi sa razvojem media reach sadržaja zbog poboljšanja prodaje ADSL usluga.

Što se tiče toga ko je radio sajt, Goran Aničić je došao do nekih podataka, s tim da mislim da ima tu verovatno još timova koji još nisu navedeni.

Ono što bih voleo je da ovi sajtovi budu povod da još neke veće firme uđu u priču o kreiranju portala.

[Ovu poruku je menjao Dragan Varagic dana 20.12.2005. u 19:40 GMT+1]
[ boccio @ 20.12.2005. 20:26 ] @
Citat:

Ono što bih voleo je da ovi sajtovi budu povod da još neke veće firme uđu u priču o kreiranju portala.

Voleo bih da mogu da delim optimizam, ali tesko da ce bilo koja veca firma poci istim stopama. Niko nece da ulozi tolike pare bez jasne ideje o ROI, a ozbiljan portal je malo prevelik zalogaj za PR svrhe. Telekom ne bih komentarisao, jedino mi je zao sto nisam blizak tim ekipama koje ga muzu nemilosrdno, da i mene sunce ogreje :)

Evo jedne zanimljive diskusije...
http://www.devprotalk.com/t48-investiranje-u-portal.html

[ Balša @ 20.12.2005. 22:04 ] @
Citat:
Dragan Varagic: Koliko sam obavešten, na ovom sajtu bi trebalo da se u narednom periodu da se pojave i SMS servisi, video blog, streaming sadržaji i sl. To bi trebalo da je u vezi sa razvojem media reach sadržaja zbog poboljšanja prodaje ADSL usluga.


Zbog poboljšanja prodaje ADSL usluga ili radi poboljšanja prodaje ADSL usluga?

Ako je ovo prvo, ne vidim svrhu, jer je bandwidth koji se nudi i dalje suviše mali za pristojne streaming sadržaje.

Ako je ovo drugo -- šta ima tu da se poboljšava kad potražnja još uvek višestruko nadmašuje ponudu (u ovom trenutku nije ni ceo Beograd pokriven, tek se počinje se sa Novim Sadom i to je to)?
[ Marko Bijelic @ 22.12.2005. 10:57 ] @

Zašto je srpski portal loša investicija
http://www.biznisblog.com/teks...-srpski-portal-loa-investicija

[ bojan_bozovic @ 22.12.2005. 11:09 ] @
E da, ja sam na devprotalk sumirao vrlo jednostavno...

Citat:
Sta ce da se desi? Bas nista. Bas nista dok ljudi ovde ne budu zaradjivali da mogu i da ***trose***. Sasvim je normalno u UK dati 150 funti za cizme i 200 funti za korset... Odnosno, sve sto je vazno je ***ROI***. Mislite da su ljudi budale sto ne ulazu u domaci Internet? *** Mozda i nisu ***
[ Radovan__III @ 27.12.2005. 17:57 ] @
zna li neko gde se moze naci lista sajtova za koje je glasano pri izboru portala ?
[ nitroy2kwor @ 04.01.2006. 18:37 ] @
Preterano nafuran dizajn, ...pa su nalozeni na to odvratno roze ;) .. sta da kazem serbiancafe rulz :) tamo bar znam da ce mi ucitati stranicu za 2s ovde ucitava glavnu stranu 30s sto znaci ocajna optimizacija .... stranica je 100kb+ sto je nedopustivo ... ako oce da rade na nasim prostorima :) sva sreca pa nemam modem nego wi fi :)

[Ovu poruku je menjao Dragan Varagic dana 05.01.2006. u 09:18 GMT+1]
[ bojan_bozovic @ 04.01.2006. 21:07 ] @
Citat:
Preterano nafuran dizajn, ...pa su nalozeni na to odvratno roze ;)


Koje roze bre?

[Ovu poruku je menjao Dragan Varagic dana 05.01.2006. u 09:19 GMT+1]