[ anakin14 @ 26.12.2005. 01:48 ] @
Imam pare na par internet kladionica.
Deposit uplacujem preko virtuon kartice a withdrawal direktno an nju.
Primetio sam da ima Bankwire opcija na withdrawalu i u banci su mi objasnili kako da napisem deviznu oznaku za moj racun.
E sad moje pitanje je da li mozda mogu da kupujem e-gold preko international golda a da ne idem u banku nego da odradim witdrawal sa kladionice na deviznu oznaku international gold racuna>?????
da li je to moguce
[ boab @ 01.01.2006. 21:29 ] @
Ja samo ne znam sta ces postici ako kupis parama zaradjenim na kladionici e-gold.E-gold opet moras da povlacis doznakom pa ces duplo platiti proviziju (kladionica=>e-gold i zatim e-gold=>tvoj racun).Imas lepo www.moneybookers.com i preko njih vrsis i uplatu i povlacis pare sa kladionice.99.99% kladionica prihvata moneybookers.Inace pare na moneybookers upload-ujes karticom i povlacis doznakom
[ anakin14 @ 02.01.2006. 21:00 ] @
da ali meni trebaju pare na e-goldu za nesto drugi pa da ne idem u banku da radim bank wire nego jednostavno sa sajta a tako ce i samo e-gold da mi uzme provizijju a ne i banka (a mi ne trebaju pare na E-goldu nebi ni moneybookers koristio jer mi kladionica uspesno uradi withdraw direktno na karticu)
[ LowRadiation @ 04.01.2006. 00:29 ] @
probaj da sa virtuonke prebacis novac na uniclear racun (www.uniclear.com). tamo imas opciju da direktno konvertujes novac u e-gold...
[ datadag @ 09.01.2006. 12:12 ] @
Za kupovinu E-golda racun mora glasiti na tvoje ime, tako da placanje sa drugih racuna nije moguce.

koliko ti E-golda treba? Mozemo da napravimo neki dogovor.
[ anakin14 @ 09.01.2006. 21:48 ] @
hvala ali ves sam se aktivirao preko icegolda!