[ MarcusS @ 27.12.2005. 19:39 ] @
Dakle...

Postavim outgoing i incoming encoding na UNICODE8 enkripciju, pošto mi je neko rekao da ta kombinacija kod njega funkcioniše radi regularnog čitanja latinice i ćirilice u mailovima (kao i neometanog čitanja svih ostalih mailova).

Ali kod mene - njente. Mailove mi izbacuje u nekom sedamnaestom fontu, ali kada kliknem na re, kada se celokupan text pojavi u re: sve je ok. Samo mailovi koji mi stižu od te osobe se vide ok jer su latinicom sa č, ć, š. ž (onako, dok ih šaltam u inboxu), ali ostali koji su (verovatno) pisani na central european settingsu - prelaze u taj neki "imena mu ne znam" font.

Kada stavim za incoming mailove central European, obrnuto je. Svi valjaju, latinica i ćirilica - kuke i motike.

Sa oba UNICODE 8 toj drugoj osobi sve prikazuje regularno. Ja samo želim to isto :)

Ideje?...

[ Deda_Mraz @ 28.12.2005. 12:31 ] @
Meni je ovako podešeno u thuned.

Outgoing Mail: Western (ISO-8859-1)
Incoming Mail: Western (ISO-8859-1)

Mejlove pišem "našom" latinicom (šđćčž) a sa ovakvim rasporedom encodinga mogu da primam i šalje sasvim normalno sa latinicom i ćirilicom mejlove!
[ MarcusS @ 03.01.2006. 03:59 ] @
Ovo gore ne radi... :(

Pre izvesnog vremena sam installirao gomilu fontova odjednom, više stotina, možda mu to stvara neke komplikacije...?
[ drb @ 03.01.2006. 13:25 ] @
Podesi sve bas ovako, ako uzimas neke druge fontove pazi da podrzavaju CE i Cyr.
[ Deda_Mraz @ 07.01.2006. 23:25 ] @
pazi ovako...uzmi pobriši sve fontove koje imaš, a ja cu ti u .rar-u poslati default XP fontove. Pa pokušaj opet!