[ san. @ 31.12.2005. 09:47 ] @
imam ipod 4gb i pukao mi je display i sad nemogu nista tako da sam ga otvorio (sve radi osim displaya) i sad mi treba display ali nigdje nemogu da nadjem da kupim pa ako ko ima sjeban ipod a da radi display da se dogovorimo
[ MMX @ 01.01.2006. 17:33 ] @
Jesi li probao da kontaktiras nekog od lokalnih dilera???

www.mac.co.yu
www.apple.co.yu
[ san. @ 01.01.2006. 22:07 ] @
pricao sam sa likom iz engleske i amerike i kazu da cak i ako imas garanciju ne mijenjaju displey nego ti daju novi ipod a kazu da nema nigdje kupiti osim neke prodavnice u engleskoj i to tako da posaljes ipod u servis i kupis displey ali to mi je pravo daleko nemam toliko para i zato moram ovako traziti
[ hulja @ 02.01.2006. 06:22 ] @
ja sam siguran da ako ga odneses u servis da ga mogu popraviti.sad ne znam da li ti takav plan odgovara ili ne.
mozda i mogu samo da ti nabave displej ali to je vec pitanje da li mogu da li hoce itd.
[ san. @ 02.01.2006. 12:20 ] @
ama kazem ti nece mogu ali opet nece pricao sam sa likom kojji je imao ipod mini i garanciju i sjebe mu se nesto i otisao u servis i dobio novi a sta su uradili sa ovim nezna a ima forum gdje oni vrse prodaju dijelova za ipod koji su skinuti sa pokvarenih recimo otisao hdd i prodaje displey oklop bateriju itd... ali to mi je daleko tako da odpada a samo da imam displey popravio bih ga ja jer sam ga rastavio izvadio itd... uopste nije tesko zamijeniti neki dio npr. bateriju hdd displey tipke itd...
[ cikaKosta @ 03.01.2006. 23:04 ] @
probaj ebay.
www.ebay.de

sto se tice apple-a ima dosta stvari...pogledaj,verovatno je ima toga.
[ san. @ 04.01.2006. 23:18 ] @
ima na www.ebay.com i to ima bruka ali vrse isporuku samo na podrucju amerike tako da to otpada a ja neam kreditne