[ srlexic @ 31.12.2005. 12:45 ] @
InfoEconomy S.A., vlasnik poslovnog portala Economy i pretraživač Srpko.com potpisali su ugovor o implementaciji servisa pretraživanja različitih sadržaja na Internetu u okviru portala.

Posetioci portala Economy.co.yu u budućnosti imaju mogućnost pretrage celokupne baze dokumennata pretraživača Srpko.com, svetske baze i srpsko-engleskog rečnika, srpske verzije online enciklopedije Wikipedia.org, uz implementaciju aplikacije za pretragu unutrašnjih dokumenata portala Economy.

Edit: obrisano nepotrebno reklamiranje

[Ovu poruku je menjao srlexic dana 02.01.2006. u 10:08 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Vukan Karadžić dana 02.01.2006. u 12:35 GMT+1]
[ Slobodan Miskovic @ 31.12.2005. 17:38 ] @
Hm.... srpsko.com nije bas najsrecniji izbor po meni. Ima i boljih. Recimo pogodak.
[ Ilic Igor @ 01.01.2006. 14:10 ] @
Citat:
Slobodan Mišković: Hm.... srpsko.com nije bas najsrecniji izbor po meni. Ima i boljih. Recimo pogodak.


Pogodak nije naš (što se tiče kvaliteta ne bi da komentarišem).

Lepa vest što se tiče implementacije, zajedno smo jači.
Nadam se da će sve više domaćih kvalitetnih servisa "sklapati" lepo i korisno.

Lepa i korisna novost.
[ srlexic @ 01.01.2006. 21:25 ] @
Prilikom izbora partnera u oblasti pretrazivanja nismo se vodili time ko je domaci, a ko strani pretrazivac. Pogodak smo koristili u drugoj polovini 2005. godini i zaista mislimo da je veoma kvalitetan pretrazivac.

Srpko je izabran za partnera zbog velikog spektra sadasnjih servisa, kao i najavljenih naprednih servisa u buducnosti (uvodjenje sponzorskih vesti, cime ce Srpko postati prvi srpski pretrazivac s mogucnoscu placenih pojmova), pretragu fotografija, vesti itd.
[ Goran Aničić @ 27.01.2006. 14:27 ] @
Ispravite me ako grešim, ali ovo je obična implementacija spoljnog pretraživačkog servisa u sajt. I mala primedba - ne funkcioniše ograničenje pretrage na www.economy.co.yu domen.