[ cile_hr @ 02.01.2006. 01:33 ] @
moj mail je [email protected] i izgubio sam password zato sto sam glup i ne pamtim lozinke , imam mail na net.hr..yahoo..g-mail i jednostavno sam zaboravio,a ono u slucaju da izgubis password ona pitanja sam napisao bez veze pa ih se ne sjecam vise..zato molim ako netko zna kako da udjem u svoj mail molim za pomoc..ovo nije nikakvo hakiranj ili povreda necije privatnosti..jednostavnosam zaboravio mail,a imam nesto vazno na njemu..zato molim da mi posaljete lozinku na [email protected],unaprijed zahvaljujem i ponavljam, da ne hakiram nikoga jer postujem neciju privatnost.hvala
[ Cileinteractiv @ 02.01.2006. 02:43 ] @
Eeee pozdrav! Evo cimnuo sam jednog frenda pa ako bude hteo i mogao javice ti se! Bas si ono gari ... zaboravan;;)
[ nn_k2 @ 04.01.2006. 19:17 ] @
Ima ona pomoc na YAHOO.
Ali ako si lupio zemlju pa sad toga ne mozes da se setis da te utesim i ja sam sa istim problemom. A probao sam i Zimbabve i Pakistan i Palestinu...
[ smfilip @ 04.01.2006. 19:55 ] @
a alternate mail?
to se ne moze tako lako zaboraviti...naravno ako si ga stavio,ako nisi,onda ti niko ne moze pomoci

@nn_k2: hehe,stavio si Yugoslavia,a nje nema na listi,sad je Serbia&Montenegro ;)

[Ovu poruku je menjao smfilip dana 04.01.2006. u 20:56 GMT+1]