[ Lipi @ 03.01.2006. 17:19 ] @
dali mi netko može reć koji kabel ide za tu nokiju ja imam RT-T163 taj jedino odgovara ali je na usb pa kad idem na info nemože mi išćitat kodiran je na t-mobajl aja bih trebao dozvolit vipnet pokušao sam sa kodom ali tamo pod opcijom calkulator NET koja je šifra za vipnet za izraćunavanje kodova.
[ skymobile @ 03.01.2006. 17:54 ] @
Treba ti za calc zemlja iz koje je mreza na koju je tel kodiran i kod mreze na koju je tel kodiran.
Za sta ce ti kod od HR VIP-net
[ Lipi @ 03.01.2006. 19:02 ] @
koji su to kodovi ,ali pokušao sam sa drugim kalkulatorima ali izbaci mi ogranićeno jedino mi preostaje zakaćiti ga na kabel ali koji odgovara od te hrpe jedino imam taj koji sam naveo gore ne dešava kad upalim mobitel tada mi kompjuter izbacuje nev hardver što da radim.Dali uz taj kabel za twister teba možda drajver
[ nokia1 @ 03.01.2006. 20:40 ] @
Da bi otkljucao nokiu 3120 sa twisterom treba ti kabl za nokiu 3100,6100,3120
isti je za sve, ali kabl sa rj45 konektorom koji se ukljucuje u twister a ne usb
kabl
[ Lipi @ 03.01.2006. 21:53 ] @
Dali taj kabel ide sa twisterom ili se posebno kupuje . Pošto vidim da ga nemam sa twisterom mogu dobit redosljed pinova pa ću ga sam uradit. Ali ja sam dobio uz kablove baš taj sa usb nastavkom

[Ovu poruku je menjao Lipi dana 03.01.2006. u 22:55 GMT+1]
[ drgrga @ 04.01.2006. 01:12 ] @
posebno se kupuje,taj USB moze da ti sluzi samo za igranje sa melodijama i slicicama.

Evo ti shema kabla koji tebi treba.......
[ Lipi @ 04.01.2006. 12:28 ] @
Našao ja kabel od 6100 ali kad stavim na info ništa se ne događa skinuo sam limić od sim kartice da bolje legne kabel ali jednostavno ništa šta treba učinit može mala pomoć
[ steva75 @ 04.01.2006. 13:26 ] @
mozda ti je kabal neispravan,proveri da li sve nozice kabla pravilno lezu,da nije neka od njih zaglavljena
pozdrav
[ drgrga @ 04.01.2006. 14:26 ] @
Citat:
Lipi: Našao ja kabel od 6100 ali kad stavim na info ništa se ne događa skinuo sam limić od sim kartice da bolje legne kabel ali jednostavno ništa šta treba učinit može mala pomoć


kad stavis kabal,obavezno ga drzi rukom svo vreme...
klikni na info,ako se nista ne desava drugom rukom upali telefon t.j.stisni taster ON/OFF,telefon mora da udje u LOCAL MODE,ako ti to ne pise na ekranu onda definitivno ne valja kabl
[ Lipi @ 04.01.2006. 16:40 ] @
Ništa niti ne reagira na paver on of. Imam uni box koji sam kupio tamo imam isto kabel ali nemam nijedan soft dali ima netko za uni box koji dc4 soft da probam sa njim
[ drgrga @ 04.01.2006. 22:10 ] @
Citat:
Lipi: Ništa niti ne reagira na paver on of. Imam uni box koji sam kupio tamo imam isto kabel ali nemam nijedan soft dali ima netko za uni box koji dc4 soft da probam sa njim


ja sam rade volje hteo pomoci,ali ti ne slusas


-Usb kabl baci ili daj nekome da se igra sa melodijama
-NEMA sofvera koji radi unlock preko USB kabla
-Ako imas Twister prikaci kabl 6100,upali telefon i klikni na info ili direktno initlocks,telefon mora da udje u Local mode i otkljucan je za sekundu.

-Sve ostalo je NEVALJA KABAL,dao sam ti semu pa ga proveri...



OVER and OUT !
[ Lipi @ 05.01.2006. 14:36 ] @
Evo ljudi rješio sam problem zamjenio sam kabel i odradio telefon bez problema provjeravao sam kabel nije dobivao napajanje zato mobitel nije reagirao.HVALA.....Svima