[ vladov @ 03.01.2006. 18:49 ] @

Moj problem je sljedeci,naime zelim da imam nadzor na svojim shere folderom i da znam ko i sta skida iz njega.Znaci treba mi program sa kojim bi mogao kontrolisati pristup ovom folderu,naglasavam da ne zelim zabranjivati vec samo imati uvid ko i sta uzima od mene.Unapred hvala.
[ genesys @ 03.01.2006. 19:08 ] @
Sharemon
[ nn_k2 @ 04.01.2006. 13:50 ] @
Postavi neki DC-HUB na primer YnHub
Mislim da je to bolje resenje od obicnog share

[ vladov @ 05.01.2006. 00:49 ] @

Hvala na odgovorima.Ovaj sharemon program je odlican,sada imam pregled ko pristupa i cemu ali nemam informaciju sta se skida sa mog diska odnosno shere foldera.Da li ima mozda mogucnost da se i ovo zna?Hvala unapred!
[ Miroslav Cvejić @ 05.01.2006. 08:19 ] @
Kako ne vidiš?
Klikći malo po onim SCPF tasterima...

Alterantivno rešenje je desni klik na My Computer -> manage pa Shared Folders pa open files. Tu možeš i da ih cvikneš. :)
[ vladov @ 05.01.2006. 14:26 ] @


Vidim ja ali me nisi razumio,program registruje svaki ulaz u folder pa je tako dovoljno da samo udje u folder i oznaci neki fajl a da ga pri tome ne skine ili ne pokrene i on ce ga isto registrovati kao i kad ga skine ili direktno pokrene.Tako da ne znam da li je neko nesto skinuo ili samo kliknuo na taj fajl.
[ Miroslav Cvejić @ 05.01.2006. 18:16 ] @
Ako ima antivirus instaliran kod klijenta on će sve datoteke iz foldera da skine i proveri, tako da ti taj program neće puno pomoći. Sharemon meni jako lepo radi. Pravi log i kom mogu da vidim šta ko radi na mreži... VIdi se šta ko trenutno vuče...