[ misteryns @ 05.01.2006. 01:41 ] @
Da li postoji neki e-mail klijent koji obavestava da li je neko otvorio mail ?Nekad davno sam procitao nesto o tome..ali se vise ne secam kad,gde i sta
[ Shadowed @ 05.01.2006. 07:43 ] @
Nikad ne mozes zasigurno znati, ali Outlook Expres ima neko obavestavanje u smislu da oznacis negde da hoces da posaljes confirmation uz mail a onda kada ovome stigne njega OE pita da li hoce da potvrdi da je primio mail. Nemaju svi klijenti podrsku da odgovore na OE-ov zahtev (ako jos neki uopste i ima).
[ misteryns @ 05.01.2006. 22:26 ] @
ok,shvatio sam o cemu pricas,ali meni treba nesto,sto nece zavisiti od druge strane...ali koliko vidim tesko da to postoji..hvala na odgovoru u svakom slucaju
[ biotech @ 06.01.2006. 19:43 ] @
kada saljes mejl dodaj na adresu .readnotify.com
znaci [email protected] i stici ce ti email kad neko procita tvoj mejl,koliko vremena ga je citao,koliko puta itd...medjutim ako taj neko koristi firefox ili operu upozorice ga da neko pokusava da dodje do ovih podataka....inace usluga je besplatna prvih par puta...bilo je to davno mislim da i sad radi kao i pre....
poz
[ misteryns @ 06.01.2006. 22:00 ] @
Hvala..idem bas da pokusam..da vidim da li funkcionise,pa cu vam javiti
[ biotech @ 07.01.2006. 22:19 ] @
ja sam probao pre sto godina ali fora je u tome sto mozes da uradis to par puta i onda tek kad se plati....
[ biotech @ 07.01.2006. 22:33 ] @
evo sad sam probao i radi sasvim lepo....trial verzija ima 25 mejlova ili 15 dana koriscenja servisa ima razne vrste trackinga emailova evopogledajte sami

www.readnotify.com
[ misteryns @ 09.01.2006. 00:16 ] @
kao sto rece biotech..bas tako..ako jos nekoga interesuje,sve ce naci na doticnom sajtu...thanks biotech...:)