[ highlander82 @ 05.01.2006. 02:11 ] @
Imam sledeci problem: dali postoji softver kojim mogu da korigujem zvuk sa mikrofona (glas zvuci kao iz bunara, i rezonuje) a sve ovo za potrebe karaoke pevanja (midi pa i mp3)

Konfiguracija je sledeca: athlon xp1700+, 256mb ddr, ac97 integrisana kartica, mikrofon je jeftiniji ali bolji od bilo kojeg racunarskog i naravno altec lansing 641 zvucnici..

Znaci potreban mi je softver koji menja boju glasa i dodaje eho u realnom vremenu..

Hvala unapred..
[ Jan Jindra @ 17.01.2006. 09:55 ] @
Mozda ti je u Windows mixeru (mali zvucnik pokraj sata) ukljucen 3D sound.To zna stvarati zvuk kao iz bunara, mozda, ako imas 4.1 ili 5.1 izlaz, a zvucnci su ti spojeni na rear, zvuk na njima nece biti dobar, odnosno cuje se zvuk kao iz pozadine (iz bunara).Probaj Premjestiti zvucnike na Front izlaz.Ako ti to ne pomogne probaj u softwareu od zvucne kartice iskluciti efekte. Neznam kakav tvoja zvucna ima software, ali ja imam Sound Blaster i on u sfom softwareu ima real time efekte kojima mozes dodavati echo, reverb, chorus i slicne, pa ako ti to nije dobro namjesteno neces dobivati dobar sound.
Javi sta si napravio da vidim ako mogu jos nekako pomoci.