[ prima @ 07.01.2006. 11:51 ] @
Prilikom narezivanja mp3 muzike na CD,javlja mi se problem razlicite jacine zvuka pojedinih pesama.Da li postoji neki program koji bi automatski izjednacio jacinu zvuka svih pesama koje imam na HD-u.Onda bin mogao da slusam i narezujem mnogo komotnije.Kada koristim Sound forge(normalizaciju)zvuk se izjednaci ali mi se broj kilo bajta smanj pa me strah da nisat ostetio ton.
[ Mikula-Mali @ 07.01.2006. 15:58 ] @
Probaj s programom mp3gain, besplatan je. Njime mozes na brzinu normalizirati veliki broj pjesama. Samo moras racunati s tim da ce normalizacija svakako nagrditi pjesme. Ne znam za koju namjenu su ti CD-i, ja uglavnom to koristim za "izjednacavanje" pjesama jednom prijatelju, za pustanje u restoranu. Za tu svrhu to moze proci. U svakom slucaju, zeljene pjesme prvo kopiraj u novi folder, pa pusti s lanca mp3gain da odradi svoje.
Pozdrav
[ antala @ 10.01.2006. 10:42 ] @
Najbolji Za Konverziju I Normalizaciju Ti Je Ashampoo MP3 AudioCenter, Imas Opciju Da Podesis Kvalitet Koji Zelis, A Takodje Mozes Zadrzati Postojeci Kvalitet, Onda Vrsis Samo Normalizaciju Zvuka. Mozes Odjednom Ubaciti I Do 1000 Pesama.
Ako Ne Mozes Da Ga Nadjes Na Netu Posalji Mi PM. Pa Cu Ti Ga Poslati.