[ veljadj @ 07.01.2006. 20:23 ] @
U ruke mi je dospeo lap top FujitsuSiemensAmilo D1845 sa neispravnom zvucnom kartom.Zvuk se cuje ali krci i povremeno pucketa kada racunar nesto, radi, pokrece ili zatvara programe i sl.Posto za popravku nisam ni pitao koliko kosta intersuje me alternativno resenje u vidu mini USB zvucnika koji u sebi imaju neku vrstu externe zvucne karte.Da li je moguce takvo resenje?
[ 666_devil @ 09.01.2006. 01:33 ] @
Čitao sam negdje da postoji takva stvar, i to prije nekoliko dana!! Ako se sjetim gdje javit cu ti.
[ veljadj @ 11.01.2006. 12:51 ] @
Zna li bar neko kako funkcionisu USB zvucnici?Salje li zvucna karta zvuk i na USB I na audio izlaz?Ako ne salje na USB kako onda rade USB zvucnici?Pitanja mozda jesu prosta ali da ne bi kupovao nesto sto mi nece raditi trebam pomoc.
[ JOJO847 @ 11.01.2006. 13:27 ] @
Zasto nebi bilo moguce?
USB zvucnici ti imaju u sebi vec integriranu zvucnu karticu. Dobro, nije to kartica na kakvu nailazimo u pci varijanti vec je rijec o par cipova svega. Odprilike ti je to isto kao da kupis usb zvucnu pa na nju zakvacis postojece zvucnike. Dakle, to rjesenje nema prepreka kod tebe jer imas usb port i moguce ih je prikljuciti.
[ veljadj @ 11.01.2006. 15:29 ] @
Zahvaljujem na odgovoru,i ja sam pretpostavljao da bi to trebalo raditi....
[ veljadj @ 28.01.2006. 09:56 ] @
Kupio sam USB zvucnike i rade odlicno,pa ako neko ima slican problem evo resenja!