[ Fidel_Castro @ 09.01.2006. 01:30 ] @
pozdrav ljudi,
da li mozda, kojim slucajem, neko od vas ima IBM ThinkPad R50e??? Ako takvog ovde ima najlepse bih ga zamolio da mi se javi i pokusa da mi pomogne ... nazalost ne mogu mi pomoci drugi ljudi, jedino neko ko ima bas ovaj model

hvala
[ JOJO847 @ 09.01.2006. 07:19 ] @
o bogo moj. Na forumu je sve javno tako da je trazenje pomoci "samo meni" malo onako...hm.... i nebi te nitko pojeo da kazes u cemu je problem.Tko zna, mozda ga i rijesimo pa pomognemo jos nekome.
[ Fidel_Castro @ 10.01.2006. 01:40 ] @
naravno da me ne bi niko pojeo ...
elem, potrebni su mi instalacioni discovi i drajveri koji stizu u paketu sa ovim notebook-om posto ih ja nemam jer sam ga dobio samo sa punjacem i nista vise. Pokusavao sam da skinem drajvere sa neta, ali, prvo previse su veliki i ima ih puno za moji smrdljivu dialup konekciju a drugo ne znam sta mi sve treba od drajvera posto mi izbacuje nekoliko stavki koje su "unknown" tako da bi mi problem resio neko ko ima ovaj model lap topa i ko moze da mi nareze i posalje discove koje je dobio uz njega, ako bih, naravno, bio dobre volje ....

[Ovu poruku je menjao lancia88 dana 10.01.2006. u 13:27 GMT+1]
[ lancia88 @ 10.01.2006. 12:30 ] @
Pozdrav,

da...da smo odmah znali da je ovako nesto u pitanju, pobrisao bih temu sa napomenom da se ovako nesto objavi u Oglasima. Posto je krenula na neki drugi nacin, a potrebe su vec jasne, uiputicu sve koji bi odgovorili korisniku u smislu njegove potrebe da mu posalju to na mail ili u pp.