[ stefaneg @ 12.01.2006. 12:07 ] @
Pitanje za korisnike dreamwebhostinga: koliko ste čekali na aktivaciju naloga? Podneo sam zahtev prekjuče (utorak), platio juče(sreda) i prošlo je već 24h od uplate a od njih ni traga ni glasa :( Problem je što sam nestrpljiv i što sam nekim ljudima rekao da će prezentecija biti na netu danas tokom dana... jesam pglu. U mailu koji sam dobio rekli su da je sve obično gotovo u roku od 24fh, a ja sada počinjem da kriziram... pogotovo što me jedna kuč.. na pošti zeznula pa uplatila pare na pogrešan žiro račun
[ adelante @ 12.01.2006. 12:25 ] @
Pa apzi ovako, meni je otvaranje naloga proslo za manje od 24h od uplate novca, stvar je samo da li je njima stigao novac, ako placas preko uplatnice, moze da prodje i 2-3 dana dok im nestigne uplata, u svakom slucaju, mozes im poslati meil za info, ali oni ce te obavestiti kad bude otvoren nalog.
[ stefaneg @ 12.01.2006. 12:49 ] @
Pa da, furao sam preko uplatnice. Stvar je u tome što nemam nikakvo iskustvo sa uplatama na žiro-račun tako da i nisam znao koliko može biti potrebno vremena dok oni prime uplatu (smatrao sam da je instantna). Hvala, strpiću se malo, pa onda opet da jadikujem
[ Mister_rap @ 12.01.2006. 13:47 ] @
Meni su uzeli oko 48 sati a plus su domen registrovali na svoje ime iako sam naglasio da zelim da bude registrovan na moje ime:) Pored toga da bi mi domen postao "vidljiv" trebalo je punih 5 dana!

Ps. to ce reci da ni malo nisam zadovoljan
[ stefaneg @ 12.01.2006. 18:06 ] @
GOTOVO! Stigli podaci, nalog aktiviran, sajt online! sad sam srecan :D
[ DeX-Force @ 13.01.2006. 09:36 ] @

Ja imam vise hosting paketa kod njih i za svaki je bilo cini mi se manje od 24 casa.