[ HrĨak @ 16.01.2006. 12:21 ] @
Pomagajte ljudi! Hocu da razgovaram sa devojkom u Russiji - ali free :) Naravno preko interneta :) Skinuo sam i instalirao Skype, i deluje stvarno strava, ali pise da moze samo na win200/XP. Problem je u tome sto ona ima nekog pentijum keca sa win98... A starije verzije Skype-a nisam uspeo da pronadjem... Jel moze neko da mi posalje neku stariju verziju koja ce raditi na win98 ako ima? Moja mail je [email protected]. Bio bih vam neverovatno zahvalan... Skinuo sam i paltalk, ali ne kapiram na prvi pogled kako radi! Jel moze da se razgovara PC-PC sa njim? Ne mislim na chat, da se razumemo, nego na glasovnu komunikaciju... Ako nista od toga, koji mi prg preporucujete, a da radi na 98?

Hvala vam unapred
[ momsab @ 17.01.2006. 10:50 ] @
SpeakFreely
[ crews_adder @ 17.01.2006. 15:07 ] @
Mozes sa Yahoo! Messenger i to nista ne kosta. Jedino sto oboje morate da imate Yahoo nalog (mejl) i instaliran Yahoo messenger ( http://messenger.yahoo.com ).
[ Jagnjeca brigada @ 18.01.2006. 08:16 ] @
Najbolji je Google Talk, www.google.com/talk. Bolje se cuje od MSN messengera i Yahoo messengera a tezak je samo 900 Kb. Meni radi super na DialUp konekciji.

[ random @ 19.01.2006. 13:57 ] @
Definitivno dajem prednost Google Talk-u nad Skype-om i Yahoo Messengerom.