[ awesome @ 17.01.2006. 23:22 ] @
nikako ne mogu da je aktiviram,nigdje nisam u telefonu nasao opciju...zna li neko gdje ili jednostavno moze biti da ova verzija symbiana na telefonu nema tu opciju
[ Nemanja Dubravac @ 18.01.2006. 21:45 ] @
to nije LED dioda, već meri spoljašnje osvetljenje, pa na osnovu toga podešava jačinu osvetljenja displeja i tastature
[ alexandarciric @ 04.03.2006. 00:59 ] @
Citat:
Nemanja Dubravac: to nije LED dioda, već meri spoljašnje osvetljenje, pa na osnovu toga podešava jačinu osvetljenja displeja i tastature


Tacan odgovor, vrlo dobra opcija...ali ipak nije semafor ni led dioda pa da menja boje :)
[ Lomnica_city @ 16.05.2006. 00:43 ] @
Ja uopste i ne primecujem da se menja jacina osvetljenja u mraku!?Ili se to desava dok mi se oci privikavaju na mrak pa ne primetim ali mi se ipak cini da se ne menja,bar ne po onim merilima po kojim mi mozemo da odaberemo,verovatno su to nijanse ili se svetlo pojacava SAMO ako vam je osvetljenost podesena na 4 pa poveca ne 5 a kod mene je vec na 5!?
Pozdrav
[ Barboza @ 25.05.2006. 12:14 ] @
Haha... mene je brat pitao kako radi prednja kamerica! Logicno, 3g telefon... ;)

Inace senzor pali i gasi osvetljenje tastature i menja intenzitet za ekran. Mada je tu pitanje da li je na jakom svetlu korisnije jace ili slabije pozadinsko osvetljenje...?