[ tOwk @ 05.07.2001. 04:06 ] @
Učestvujete li u distributed.net RC5 crack-u (http://www.distributed.net/)???

Pretpostavljam da većini računari zvrje prazni, i ne koriste u proseku ni 10% procesorskog vremena, pa je to jedna od preporuka za upotrebu vaših procesora (a možete i neke pare da zaradite, pošto se bliži kraj RC5 keyspace-a šanse su vam sve veće i veće).

Usput, Gojko bi mogao da organizuje i elitesecurity.org tim tamo, pa da se ubacimo.

I da, ako nekog interesuje, i ima brze mašine, nagrade su $1000 za pobednika i $1000 za tim (ili opet za samog pobednika ako nema tim).

Toliko.

ps. Ovo je bilo da se da možda i neki novi značaj ovom forumu, koliko će ljudi to smatrati za zanimljivo, ostaje da se vidi.

Takođe možete vaše neupotrebljeno procesorsko vreme iskoristiti za Seti@Home.
[ Gojko Vujovic @ 05.07.2001. 14:34 ] @
Kako se kreira tim tamo ne snalazim se najbolje na tom sajtu?
[ m r v a @ 05.07.2001. 16:35 ] @
heh
ijao divno ... ja sam totalus zaboravio na ovakvo nesto, znao sam za Set@HOME, ali ne verujem u vanzemaljce ...
ovo je predivno ... samo da se ne odrazi drasticno na ukupne performanse masine ...
A ovo za team, hmmm, pa moze. ... samo ni ja nigde na sajtu ne vidim ::create y00r own::
[ Gojko Vujovic @ 05.07.2001. 19:22 ] @
Uključite se u www.eLitesecurity.org team!

http://stats.distributed.net/pjointeam.php3?team=885184105
[ m r v a @ 06.07.2001. 00:47 ] @
trazi neki istrip. login ....
[ Gojko Vujovic @ 06.07.2001. 12:41 ] @
Pa normalno.. prvo postaneš član (završiš nekoliko unita i pošalješ im rezultate), onda sačekaš 24h dok se pojaviš na listi korisnika, pa onda tražiš svoj password koji ti stigne na mail (ne stiže automatski, imaš formular tamo za zahtev) i onda tek klikćeš na link koji sam dao u prethodnoj poruci.
[ tOwk @ 06.07.2001. 13:46 ] @
Ok, priključio sam se timu. Jedno vreme nisam aktivno učestvovao (skoro godinu dana), ali sada se ponovo aktiviram.

Međutim, sumnjam da ću još dugo pošto sam rešio da kupim nove kompove i meni i sestri (a ove da prodam, znači ostaću bez ozbiljnijih mašina), ali ću prvo da napravim pauzu do jeseni.

Toliko.

[Ovu poruku je menjao tOwk dana 07-06-2001 u 01:52 PM GMT]