[ djekic @ 27.01.2006. 17:25 ] @
Stvari stoje ovako posto jako volim da pevam ali to radim u kucnim uslovima preko kompa zanima me da li postoji neki program za dodavanje eho zvuka ...???
[ Daniel011 @ 30.01.2006. 20:56 ] @
Nisam razumeo da li je dodavanje eha potrebno u realnom vremenu, tj. da čuješ eho dok pevaš u mikrofon, ili želiš da dodaš eho u već snimljen wav fajl? Ovo drugo može da ti odradi SoundForge, stavka Effects, pa izabereš već šta ti treba...
[ djekic @ 22.02.2006. 12:46 ] @
Ok za snimljen znam i ja da dodam eho ali mene zanima dodavanje u realnom vremenu znaci dok pricam,pevam... da se cuje eho...
ima li ressenja za tako nesto ???
[ malimaks @ 22.02.2006. 13:03 ] @
Pozdrav,

Ima odlicno rjesenje za to. Zove se guitar FX box i ja ga koristim za gitaru, mada moze i za mikrofon. Jedino trebas kupiti PCI zvucnu jer integrirana na ploci ima obicno veliko kasnjenje. Prednost je i da mozes nasnimavati glas na pjesmu. Sve u svemu odlican software.

http://www.guitar-fxbox.com/

[ kompozitor @ 22.02.2006. 13:45 ] @
Ako ces da snimas u Cubase/Nuendo , lako je to izvesti . Ako te zanima , objasnicu .

Pozdrav ...
[ djekic @ 22.02.2006. 18:13 ] @
Naravno da me zanima i to mnogo,da me ne zanima nibih ni pisao o tome.
Ako nije problem objasni cekam
HVALA
[ kompozitor @ 22.02.2006. 23:12 ] @
1. Ubodes mikrofon u karticu ,

2. otvoris novi projekat u Cubase ,

3. kliknes na listu staza , add audio track ,

4. odredi ulaz u track inspektoru na koji su ubo mikrofon ( na audio kanalu koji si predhodno dodao ) ,

5. na ulaz insertujes neki delay ( u mikseru ; otvoris mikser F3 ) ,

6. na audio traci kliknes na ikonicu monitora .

Pozdrav ...
[ ton_majstor @ 23.02.2006. 23:07 ] @
Gotovo svi Karaoke plejeri imaju tu mogućnost. Samo potraži onaj koji će na tvojoj konfiguraciji raditi i koji ti najlepše zvuči!