[ simbak @ 28.01.2006. 17:12 ] @
Ja sam u mrezi sa 30 ljudi (wireless) i imam max adsl flat. pa smo se ljepo dogovorili da im ja pusim internet nekolicini ljudu .koji je dobar software ( klijen ) za pustanje interneta.
misli pod tim da sve ljepo podijeli brzina na sve ravnopravno npr od 1024 mbps na 5 ljudi to je svako po 204 mbps i da radi sve normalno za p2p programe, messingere, ftp (uglavnom :http, secure, ftp, gopher, socks 4,5....)

ako neko zna neki dobar programcic neka da neki tutorijal zanjega,

e i jos ima li kakav programcic koji bi automatski dijelio net na klijente.Npr nama pet sam ja pustio internet i od nas pet trojica su na mrezi, da on odmah onih 1024 podijeli na tri. i da automatski podijeli na 4 ili 5 kas se neto ukljuci.

eto ljep pozdrav
[ simbak @ 29.01.2006. 12:04 ] @
pa jel moguce da nitko nema takvog iskustva ???????

[ broker @ 29.01.2006. 16:05 ] @
Ako bi malo pogledao ovaj forum, video bi da je to sto ti treba objasnjavano vise puta, samo nemaju ljudi vremena da tebi posebno to opet objasnjavaju.
[ kumkat @ 30.01.2006. 22:50 ] @
Ukratko.. Na taj kumpjuter koj je stalno na netu instaliraj Bandwidth Controller. Sa njim mozes da ograniciavas svakom koriniku brzinu. Namestis da ti taj komp. radi NAT i resio si problem. I samo kazes svima koji sada preko tebe treba da idu na internet da podese kod sebe da im je defoult gateway tvoj racunar.

Pozdrav
[ simbak @ 06.02.2006. 12:19 ] @
Hvala na pomoci radi savrseno