[ srdjan018 @ 28.01.2006. 19:11 ] @
Pozdrav svima,
ja sam nov u ovim vodama i javio mi se problem na samom pocetku.Naime,radi se o programu Dreamweaver 8.Downlodovao sam program sa www.macromedia.com korektno,preko 2 sata,velicine oko 59,75 Mb,na 64 kbps.Kad sam ga startovao,extraktovao je fajlove i pokrenuo instaler i eto greske...Prijavljuje mi da nedostaje ISScript.msi . Niti ja znam kakav je to script installer,niti gde da ga nadjem i tu sam stao...Zali Boze 130 minuta dowlodovanja po svoj prilici za Dzabe..ili mozda ne!?Molim da ako neko zna o cemu se radi i kako se resava problem, da mi pomogne.

[email protected]
[ Ivand @ 29.01.2006. 01:15 ] @
http://support.microsoft.com/d....aspx?scid=kb%3Ben-us%3B326674
[ MPesic @ 25.10.2008. 14:18 ] @
Pratio sam adresu koju je Ivand dao i dosao do upustva kako resiti taj problem.
Medjutim ja ne mogu naci ovu putanju koja se nalazi na microsoftovom sajtu. Stignem do Products i tu imam dva foldera ali nijedan nije pod nazivom 79941...

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Installer\Products\799411B8369C3D11BBDA000CF495697A

Pokusao sam da nadjem i ja na support-u i nasao sam samo You receive a "The InstallScript engine is missing from this machine" error message when you try to install Virtual PC 2004".
Takodje postoji i drugi metod u resavanju ovog problema ali ga MS Support linkuje ka drugom sajtu koji ja ne mogu otvoriti.
[ MPesic @ 26.10.2008. 09:47 ] @
Jel moze makar ovaj topic da se prebaci u neki drugi podforum vezano za windows, jer ovo nije problem do Dreamweavera vec do Windowsa.
[ Kosta ******um Rex Persia @ 26.10.2008. 18:40 ] @
Više apsolutno niko nema razloga da koristi prastari Dreamviewer 8 sada kada imamo Dreamveawer CS4 koji je dalekooooo bolji na svim poljima.

Predlažem da se tema zaključa.
[ MPesic @ 28.10.2008. 08:27 ] @
Citat:
Kosta ******um Rex Persia: Više apsolutno niko nema razloga da koristi prastari Dreamviewer 8 sada kada imamo Dreamveawer CS4 koji je dalekooooo bolji na svim poljima.

Predlažem da se tema zaključa.


To sto je Dreamweaver 8 star ne znaci da sve teme koje su vezane za njega treba da se zakljucaju. Pretpostavljam da ce se isti problem javiti i prilikom instalacije novijih verzija.