[ Bojan11 @ 30.01.2006. 14:21 ] @
Kako da URL svog site postavim na google pretraživač ?? HVALA ljudi!!
[ Radovan__III @ 30.01.2006. 16:20 ] @
www.google.com/addurl/
[ Bojan11 @ 31.01.2006. 07:42 ] @
Probao sam sa time , samo već prošlo neko vrijeme a da me nisu stavili gore.Interesira me za koliko se azuriraju podaci?? Hvala
[ crews_adder @ 31.01.2006. 11:06 ] @
Koliko znam, addurl se ne preporucuje.

No, www.seochat.com se preporucuje.
[ Bojan11 @ 31.01.2006. 12:54 ] @
Ali koliko ja vidim Seochat je za analiziranje site-a , odabiranje ključnih riječi...itd, ali ja tamo nigdje ne vidim mogučnost postavljanja svog URL-a u bazu GooGle- a , pa ako griješim, daj mi pojasni! HVALA
[ bsaric @ 31.01.2006. 14:07 ] @
Citat:
Koliko znam, addurl se ne preporucuje.


Ma najobičnija glupost, zašto se ne preporuča?

Usput, seochat ima potpuno iste alate kao i mnoge stranice vezane za optimizaciju na netu, čak i slabije, po čemu bi se on više preporučao od ostalih?

Bojan, stranice će ti brže indeksirane ako imaš više linkova prema svojoj domeni, kreni radit na linkovima, prijavi link na lokalne i strane direktorije i gdje god možeš, više linkova i brže ćeš bit indeksiran i to je to.

[Ovu poruku je menjao bsaric dana 31.01.2006. u 15:13 GMT+1]
[ Bojan11 @ 02.02.2006. 07:54 ] @
Kako to mislis , da imam vise linkova prema svojoj domeni....ne kuzim?
[ bsaric @ 02.02.2006. 08:18 ] @
Mislim da bi trebao malo pročitati neke osnove optimizacije:

http://www.seomoz.org/beginners.php

da poloviš osnovna značenja i pojmove.





Citat:
da imam vise linkova prema svojoj domeni

Točno to što si rekao, da imaš više linkova sa drugih domena prema svojoj domeni, znači moraš se oglašavati na drugim stranicama, bilo da platiš, bilo da linkove dobiješ besplatno gdje ih možeš dobit. Ista ti je stvar i u klasičnom marketingu, ako hoćeš da netko zna za tebe, moraš negdje postavit reklamu, što ih više postaviš više će ljudi znat za tebe i više će ih nać te, što je reklama na popularnijem mjestu više vrijedi.