[ m_z @ 01.02.2006. 00:06 ] @
E ovako kupio sam ovaj telefon pre dva dana..i mislim da ima gresku softwersku...
naime kada namestim alarm da me budi ujutru....on ce da se upali samo ako je telefon upaljen a ako ugasim telefon alarm se nece ukljuciti...
Zvao sam servis gde sam kupio fon i on je rekao da ce proveriti dali svaki LG radi tako
pa ako ne radi dace mi nov....
pa vas pitam dali to svaki LG radi....(imao sam i simens i nokiu radilo je normalno podesim alarm i ugasim telefon ...i alarm zvoni) tako ili je to softwerka greska
Molim pomoc da me mozda ne bih zeznuo prodavac i rekao da radi...a da nije tacno...pa da ne zamenim fon(garancija je 15 meseci)

pozdrav hvala unapred

PS zvao sam danas servis gde sm kupio mob i kaze mi da LG mora da bude upaljen da bi zvonio alarm....Ja cisto sumnjam jer je i onaj matori Ericson 688 zvonio ugasen...
DALI SU ME IZJEBALI????POMOC

[Ovu poruku je menjao m_z dana 01.02.2006. u 01:07 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao m_z dana 01.02.2006. u 10:42 GMT+1]
[ steva75 @ 01.02.2006. 10:49 ] @
ko te je to izje...?
pozdrav
[ m_z @ 01.02.2006. 22:33 ] @
mobil comerce balkanska ne znam Broj Beograd
ovo jel to istina komso ili da idem da trazim nov fon ili da mi srede bar?????
[ drgrga @ 01.02.2006. 23:59 ] @
Garancija 15 meseci,pa ljudi ovo stvarno vise nije humano !

Sta ti pise u toj garanciji,sta garantuju ?


Uh sto me iznervira ta fora novih prodavaca,da na foru duge garancije privuku musterije,a cim nesto problem:
"znate nije do nas ispao vam je telefon a i inace garancija je samo na software"


Inace sto se tice konkretno ovog oko alarma jako je moguce da tako i radi,ima dosta modela mob.telefona koji ne zvone kad su ugaseni.

p.s.Znam kad sam koristio od musterija pa se ujutru uspavam :-)
[ m_z @ 02.02.2006. 09:56 ] @
e ovako:
GARANTUJU:

Garancija vazi samo na ime kupca i odnosi se na softwer telefona
-Oabvezni smo da ispunimo garanciju ili servis u roku od 45 dana,ukoliko to ne ucinimo duzni smo da vam damo nov aparat isti ili slicnih karakteristika

U garanciju ne ulazi punjac,LCD,hibrid,i slicno.....

Izgleda da ne garantuje nista....Ali ne moz to tako.....Kad odem ja ima da bude ko u pesmi Bad Copy:IZLOMICU LOKAL a i ovog u njemu
haha:D
ps:bez uvrede ostalim casnim prodavcima mobilnih telefona i servisa

Dajte ljudi jel drzi neko servis pa da ako mu nije tesko proveri ovo ako ima taj LG u radnji da promenim telefon!!!!
[ hjasko @ 02.02.2006. 21:49 ] @
Pozdrav!

I ja imam LG 3320 i isti problem kao i kod tebe i vjerovatno je istina to sto ti kazu da zvono moze zvoniti samo u slucaju kada je telefon upaljen :-(

Ili cemo trpiti ili promijeniti telefon :-))


HJasko
[ m_z @ 02.02.2006. 22:34 ] @
ipak cu da odem u neki servis da proverim:D
[ www.mobiluy.co.yu @ 03.02.2006. 08:29 ] @
ma kupi bre bale NOKIU i mirno spavaj!!!
[ mrcina @ 03.02.2006. 10:00 ] @
Citat:
www.mobiluy.co.yu: ma kupi bre bale NOKIU i mirno spavaj!!!

bilo bi lijepo da se izvines covjeku
@m_Z
tako se ponasaju svi LG
[ m_z @ 03.02.2006. 11:02 ] @
Hvala svima na odgovorima i na trudu....
Izgleda da je takav LG i protiv toga se ne moze
Pozdrav svima