[ ITguru @ 01.02.2006. 15:10 ] @
Ne znam da li pratite skorija desavanja sa platnim procesorima ali sada postaje mnogo jasnije ko je i sta je stormpay.

Prvo je krenulo sa FBI racijama na egold, intgold...

Sada stormpay ucenjuje internet trgovce sirom interneta da ukinu ostale payment procesore na svojim sajtovima i zadrza samo stormpay!
Ucena se vrsi na taj nacin sto im stormpay zamrzne sve transakcije i trazi gore pomenutu stvar. Ovo je izazvalo bes kod mnogih ljudi, a reci cu vam da je moj prijatelj jedom zvao tadasnji telefon stormpay-a i dobijo prodavnicu sportske opreme!!

Cak ucenjuju i hyipove koji su 90% kirminalne grupe Rusa i Kineza.
Ako ima boga Stormpay ima da padne onoliko jako koliko su mislili da ce se ovim potezima uzdici.

Uopste me ne bi cudilo da su oni nahuskali FBI na egold i da su pod rukovodstvom nekih *nezavisnih* CIA agenata (nesto poput nase drzavne bezbednosti).

I jos nesto...koji pristojan payment procesor uvodi u svoj sistem stvari kao sto su pay2click servis, chat, fun, i ostale stvari neprimerene ovoj vrsti biznisa?

Ali jedno je sigurno...Rusi i Kinezi ne prastaju! :-P

[ fearless @ 03.02.2006. 02:05 ] @
Da, sad citam news na 12dp:

Citat:
They seem to now have a problem with autosurf; we find it curious that they didn't have a problem with taking our money. We have learned that StormPay has suspended many other autosurfs as well witin the past couple of days. It appears they may also be sending out libelous answers to members questions about why we were suspended.

Citat:
In the meantime, since our account has been locked, we cannot at this time make any StormPay payments. We also have been denied by StormPay the withdrawal of funds that we earmarked for the funding of our EMO account.


[ fly13 @ 11.02.2006. 00:37 ] @
ako je neko ostecen predlazem da posaljete mail interpolu...

adresa je: http://www.interpol.int/Public/contact.asp

treba ih spaliti, a ne obesiti... :) ovako se vise muce...
[ fearless @ 13.02.2006. 02:27 ] @
Ma definitivno prelazim na EMO (nisam znao da je ovako dobar) :)
Da li sam ostecen jos ne znam, jer imam veliko poverenje u Charis sa 12dp
(sve pare sa SP su otisle na taj upgrade), naci ce ona nacin da me/nas isplati ;)

[Ovu poruku je menjao fearless dana 13.02.2006. u 03:28 GMT+1]
[ ITguru @ 13.02.2006. 22:16 ] @
fearless od kog datuma ti je najstariji pending?

meni od 2006-01-15

a sto se tice para koje stormpay trentuno drzi 12dpro-u:


http://www.abc4.com/mediacenter/default.aspx?videoId=36711

...vreme je za vesti )
[ fearless @ 14.02.2006. 12:55 ] @
Zadnji upgrade mi je istekao prvog februara, otprilike tad su i pocela ova sranja ;)
Nego gledaj ovo: Account credits: 8,170
Nasao ranjivost kod ProClicks, mozes da ih teras do sutra, samo ako se ne smoris :). Jednom cu ih iskoristiti za rotaciju ;)


[Ovu poruku je menjao fearless dana 14.02.2006. u 13:58 GMT+1]