[ Mac 1984 @ 02.02.2006. 18:56 ] @
Imam malo stariji model misa, tacnije crni Pro Mouse. E sad problem je sto kabl gubi kontakt
na mestu gde se spaja sa misem pa me interesuje da li ima neke popravke ili novi da se uzme
[ hulja @ 02.02.2006. 19:04 ] @
pa sigurno je da neko u servisu pc opreme ili bilo koje elektro opreme moze da zameni los kontakt e sad uvek mozes da se opravdas da je novi mis bio neophodan i da uzmes mighty mouse-a. :)
[ madamov @ 02.02.2006. 19:36 ] @
Ako ti je Appleov miš prirastao srcu, onda probaj da ga popraviš, u suprotnom uzmeš bilo koji USB miš i završiš posao.
[ hulja @ 02.02.2006. 19:53 ] @
"u suprotnom uzmeš bilo koji USB miš i završiš posao."
ja se ne mogu sloziti. generalno imam issue sa misevima i kupovao sam vecinu jedina stvar se uvek ponavljala: sto vise nova izdvojis kvalitet je gori. savetujem 2 varijante ili kupi najjeftinijeg generickog logitech misa kojeg mozes naci ili uzmi mighty mousa mada i na njemu iritira desni klik koji se u vecini lsucajeva ne prepoznaje ako ti kaziprst stoji na levom delu.
kupio sam i logitech fancy misa za laptop ne samo sto sam ga nosio na reklamaciju nego i posle toge je osecaj bio sugaviji nego sa prvim 5 godina starim optickim logitech misem.
iskreno bilo koji oblik bezicnog zaobidji just in case.
[ madamov @ 02.02.2006. 20:00 ] @
Citat:
ili kupi najjeftinijeg generickog logitech misa kojeg mozes naci

Upravo dva takva koristim sa Macovima, jedan sa laptopom, a drugi uz Lampu. B) Onaj beli koji je stigao uz Lampu sam dao sestri uz iMaca G3.