[ strš @ 04.02.2006. 01:08 ] @
Upravo sam instalirao dvix player v6.1 i DivX 5.1 Pro Codec zbog jednog filma i dobio sam da mi više slika nekoči ali kako da učitam prevod u dvix player-u v6.1 jer mi u opciji sa titl piše da nije dostupno?Da li je to zbog toga što je možda trajal verzija mada nigde nepiše?I koja verzija divx plejera to dozvoljava?Imam i starije verzije ali i oni mi nedozvoljavaju titl. Usput zna li neko gde se podešava da mi prevod prikaže i na tv-u(pre sam pročitao u ovom forumu ali sad nemogu da ga nađem a inače mi je ta opcija radila).Unapred hvala.
P.S.Kako mogu da sastavim dva dela filma u jedan (dvx) u računaru t.j hteo bih da odgledam ceo film odjednom.

[Ovu poruku je menjao strš dana 04.02.2006. u 03:19 GMT+1]
Zar je moguće da niko nema odgovor na moje pitanje?

[Ovu poruku je menjao strš dana 12.02.2006. u 22:47 GMT+1]
[ strš @ 16.02.2006. 22:40 ] @
Ako može bar odgovor kako da mi titl bude i na tv-u i na monitoru?Unapred hvala.
[ mishaa @ 17.02.2006. 09:48 ] @
Nemoj da koristis taj player. Preporucujem ti mv2player, ubedljivo najbolji player. U njemu mozes da napravis i playlistu, tako da ce automatski da ti pusti ta dva dela filma.
Mozes da korsitis i VLC player, on u sebi ima sve kodeke, isto je super player jedina mana mu je sto se prevod ne vidi bas dobro, ali probaj.
[ strš @ 24.02.2006. 00:24 ] @
Trenutno koristim mv2player i što ti kažeš stvarno je odličan ali interesuje me kako da pozovem titl ako je u drugom folderu od filma i dalje me interesuje kako da ponovo aktiviram opicu gledanja titla na tv-u.Takođe kako da mi se svaki film pokrene iz mv2player-a jer mi stalno pokazuje prozor ,pri uključenju filma,sa kojim ću programom da ga startujem a jesam u mv2player-u podesio koje će extenzije on da pokrene.Unapred hvala.
[ musicmaster @ 24.02.2006. 19:08 ] @
Pochni da koristish opciju - desni klik.
[ strš @ 26.02.2006. 02:51 ] @
Ako ti nije teško pojasni mi kako mogu desnim klikom da dobijem ono što sam tražio?Još bolje ako može konkretno.
[ Radagast @ 26.02.2006. 12:01 ] @
Instaliraj K-Lite kodek koji u sebi ima VobSub dodatak koji ce ti automatski ubacivati prevod na bilo koji plejer, uključujući i WMP. Jedino ti prevod mora biti u istom folderu kao i film i mora imati isto ime. Najbolje ti je da obrišeš sve kodeke i instaliraš K-Lite mega kodek pak i moći ćeš da puštaš bilo koji fajl. Ako imaš problem sa tonom u filmu probaj Crystal Player, koji je jako dobar.
[ strš @ 28.02.2006. 22:11 ] @
Zahvaljujem na pomoći.Ako imate ideju kako da mi prikažete na tv-u titl recite mi jer sam imao tu opciju dok sam koristio redlajt(po srpski).Hvala.

[Ovu poruku je menjao strš dana 11.03.2006. u 23:43 GMT+1]