[ Rossi @ 04.02.2006. 07:19 ] @
Imam motorolu v300,nabavio sam neki kabal i skinuo softwer sa interneta kao i za kabal.Medjutim kad prikljucim kabal i komp program ne moze da prepozna kabal.

Moze li neko da mi pomogne da povezem.
Program se zove handset manager,ako neko ima bolji javite se
[ tigi @ 05.02.2006. 00:09 ] @
Ja imam V220 (mislim da je to isto) i povezujem se preko Motorola Mobile Phone Tools, a od drajvera imam motorola usb_handset_driver i p2k driver...Probaj sa tim, mozda ce ti pomoci...
[ simply @ 22.06.2006. 23:33 ] @
Vidim da je tema postavljena poodavno, no zanima me da li si rijesio ovaj problem i na koji nacin?

Tacnije, i ja sama imam Motorolu V300 i imam Motorola Phone Tols instaliran na racunaru. Medjutim kada ukljucim kabal, na zahtjev comp-a, pokusava da detektuje mob i ne uspijeva, navodeci da je problem do modema.
Tako da ne connectuje mob i uopste ne ucita podatke sa mog mobitela.

Ako ti je problem bio ovog karaktera, voljela bih da cujem kako i da li si ga otklonio?
Hvala
[ keops_mo @ 22.08.2006. 18:57 ] @
Ja imam V220 (mislim da je to isto) i povezujem se preko Motorola Mobile Phone Tools, a od drajvera imam motorola usb_handset_driver i p2k driver...Probaj sa tim, mozda ce ti pomoci...

i ja imam motorolu v220, ali nikako nemogu na netu pronaci drajvere a ni software koji si ti naveo, bi li mi ikako mogao poslati taj softver na mail adresu: [email protected] Unaprijed hvala