[ dejancho @ 04.02.2006. 22:37 ] @
Kojom se to tehnikom radi. Takodje me interesuje postupak izrade jelkica (vrsta papira, nanosenje mirisa i sl). Proizvodi li neko kod nas "ciste" na kojima se moze stampati ili se uvoze? Hvala.
[ devil-666 @ 05.02.2006. 00:12 ] @
sioto stampom, imas u sitologici.co.yu prodaju papir za jelkice...i imas posebne boje za stampu na njima ja imam neku ideju da pravim jelkice i stampam...
[ floydauto @ 08.06.2006. 15:09 ] @
Proizvodnja mirišljavih jelkica je jako prosta stvar, potrebno je samo malo poznavanja sito štampe a sve ostalo se brzo nauči. Ako si zainteresovan za neku vrstu saradnje javi se na [email protected].
[ Sekula_ts @ 11.06.2006. 13:09 ] @
Štampanje na jelkicama nije nikakav problem, samo treba znati koju boju koristiti, a da miris je ne razbije, nabaviti presovanu celulozu koja nimalo nije jeftina i naravno mirisi koji treba duze vreme da mirisu.
[ devil-666 @ 13.06.2006. 15:10 ] @
imas boja u www.symbol.co.yu
[ Cobrasin @ 03.08.2006. 12:25 ] @
Da li neko zna gde se mogu nabaviti arome-mirisi za mirisljave jelkice?
[ limited @ 31.08.2006. 16:53 ] @
LJudi vidim da radite mirisljave jelkice. Ja to ne radim ali mi treba ko moze da uradi pakovanje u foliju kao sto se pakuju jelkice. To mi je potrebno za jednu vrstu razgladnice, kartona 20 cm x 10 cm. Znaci nekako da upakujem to u foliju a da nakon prodaje moze da se skine taj celofan ili folija. Slicno kao disk ili pakla ceigareta.

Pomoc extra hitno
[ Cobrasin @ 15.09.2006. 13:16 ] @
HMMM! Pakovanje mirisljavih jelkica i CD a je apsolutno tazlicito! Masine za pakovanje proizvoda kao sto su Cd-i sa onom trakicom za otvaranje kao kod cigareta iskreno mislim da kod nas nema ili ih ima u sklopu velikih koncerna-duvanska industrija i sl. Mirisljave jelkice su vec druga prica!Ova kesica ima dva poprecna vara i jedan uzduzni sa zadnje strane kesice. Ja imam tu masinu za razna komadna pakovanja a fotke uzoraka ti mogu poslati (javi se na mail: [email protected]). Mogucnosti masine su max dim kesice:80mm x 160mm, imaj u vidu da u zavisnosti od dimenzija predmeta pakovanja u kesici mora da ostane dovoljno "lufta"!
[ borisborisboris @ 25.12.2009. 13:52 ] @
Stara je tema ali se nadam da su ljudi živi i da mogu možda da pomognu.
Počeo sam da radim gumene jelkice , dajem jednom stamparu da mi stampa ali se pojavljuje problem jer mirisi skidaju stampu , malo sam ih razredjivao glicerinom ali se problem opet javlja . Jel ima neko ideju kako da se taj problem reši.A i ako su nekom potrebne jelkice tu sam.postavicu sliku kad ukapiram kako se postavlja.Pozdrav
[ milekinez @ 07.01.2010. 12:24 ] @
Kako na gumene jelkice, koji je to materijal. Ako ti miris razgradjuje boju probaj sa drugom bojom, ali za pocetak obnaroduj od kojeg materijala su jelkice, ali nemoj guma, plastika ili sl. nego naziv te podloge ne trgovacki nego ime materijala.
[ nkvrgic @ 13.01.2010. 22:43 ] @
Zdravo! interesuju me te gumene mirisljave jelkice,pa bih hteo da se cujemo sto se tice saradnje. 060/3344431
[ batancilimkovic @ 28.05.2010. 21:13 ] @
dajte mi molim vas neki kontakt broj na koji mogu nabaviti papir za jelkicu fala svima koji mi pomognu