[ Bluealek @ 09.02.2006. 20:22 ] @
Da li je moguće da se do sada NIKO (a pre svega domaći distributeri telefona) nije potrudio da, sem lokalizacije menija i implementacije naših slova, napravi i T9 rečnik za intuitivni unos SMS poruka na Nokiama??? Ko god je probao na engleskom ili nemačkom da kuca poruke u T9 modu kapira da je tako kucanje nemerljivo brže od ovog arhaičnog sistema koji, silom prilika, još uvek moramo da koristimo. Da i ne pominjem koliko se time manje arče tasteri, pa samim i produžava životni vek istih.

[Ovu poruku je menjao Bluealek dana 09.02.2006. u 21:25 GMT+1]
[ Bad Habbit @ 18.02.2006. 09:40 ] @
Sony-ericsson je to vec razvio, nazalost izgleda jedini. Moj cale ima, ustvari imao je t630 koji je dobio sa podrskom za srpski jezik i to toliko dobro radi, da sam ja bio sokiran. Ocekivao sam da ce to biti neko mazanje ociju i da ce moci da prepozna tri reci, medjutim to radi pa rastura.

Pored toga postoji i ovo. Ja bih ga uzeo, ali nemam karticu za placanje, pa jurim nekoga ko je ima.
[ bojan cvetinov @ 26.02.2006. 23:54 ] @
pre neki dan mi je crkao displej na 6630 koja je kod mene mesec dana.posto je sad na reklamaciji ja kod kuce iskopao 3310 koju je keva koristila a kupljena je pre dve godine i nisam verovao kad sam video da ima t9 srpski i hrvatski recnik.Radi savrseno.Prepoznaje 99% reci a one koje ne poznaje mogu da ukucam slovo po slovo i telefon ih sam memorise tako da sledeci put prepoznaje.Neopisivo je lakse kucati poruke sa t9.Jel mogu ikako to da prebacim na onu 6630 kad (ako) mi je vrate?