[ Don Aca @ 11.02.2006. 23:01 ] @
Molim pomoc od onih koji imaju informacije !

Koristio sam Verat wireless, dok nije "pukao"
tj kacio sam se preko ap-a na vidikovcu!

ok, pogledam koje jos signela hvatam, i ustanovim da bez okretanja antene
imam odlican Memodatin signal.
Odem na sajt, i tamo samo ima e-mail na koji se treba informisati...
posaljem mejl, i oni odgovore sa cenama, koje su ok!
Ali, posle toga prestaje bilo kakva komunikacij sa njihove strane!
Ok, pitam ja njih e-mailom (posto nema adrese na sajtu), gde da dodjem da uplatim pretplatu
i nista! niko mi ne odgovori...
Poslao sam jos tri mejla sa molbom da mi odgovore (nece moje pare?), i nista
Iscackam telefon (valjda sa yellowpagesa ili sl.) i lik kaze : " ma ne , nije memodata, ali nekad je bio ovo njihov broj, masa ljudi me pita" !

Da li ovde ima neki njihov korisnik da mi posalje podatke o njihovim uplatnim mestima , ili kancelarijama?
Za adsl nemam sanse, nece me ni ovi iz sbb-a smrc. Jedini nacin za povezivanje mi je wireless!

Hvala unapred
Don Aca
[ noreniou @ 18.02.2006. 08:03 ] @
adresa im je

Bulevar oslobodjenja (Bulevar JNA) 140 to je Banjica
mislim da je radno vreme pon-pet 10-18 i sub 10-15
uzmes kartu grada pa se snalazis
manje vise mozes trolom do njih (zaboravio sam kojom jer sam isao pre jedno 3 god) pa se onda zavlacis kroz neke solitere ocaj zivi im je mesto gde su
kao i manje vise ne preporucujem ti da ih uzmes jer im je ocajan kako tehnicki servis-podrska tako i protok koji bato mnogo varira --
--Licno misljenje dakle
Pozdrav


fixni tel zaboravio sam

(0)11 367 18 19

[Ovu poruku je menjao noreniou dana 18.02.2006. u 09:04 GMT+1]
[ Don Aca @ 18.02.2006. 21:13 ] @
Pa i jeste fazon sto na taj tel se javlja lik koji kaze da nema veze sa njima :))

Ali zahvaljujuci es forumu uspeo sam da ih "nafatam" i upravo sada testiram njihov link... i nisu losi (za prvih sat vremena)
Za kasnije cu videti i izvestiti o rezultatima (ako nekog zanima)

Don Aca
[ djricky @ 18.02.2006. 23:21 ] @
ja bih rekao da ti testiras SBB
[ Don Aca @ 20.02.2006. 22:45 ] @
Ma vido sam ja da "oni" idu preko sbb-a ali ...
a onda je test link koji su mi dali prso u nedelju uvece, i sve vise veruem da je to
prikriveni sbb
[ bjnetic @ 21.02.2006. 22:51 ] @
Citat:
Don Aca: Ma vido sam ja da "oni" idu preko sbb-a ali ...
a onda je test link koji su mi dali prso u nedelju uvece, i sve vise veruem da je to
prikriveni sbb :)
Ja sam koristio memodatu pre godinu dana u naselju Brace Jerkovic i radilo je odlicno kacio sam se na par mesta posto imaju dosta pristupnih mesta. Pouzdano znam da tada nisu imali nikakve veze sa SBB (ako uopste sad imaju), imali su svoje linkove zaboravio sam preko kog provajdera.Mi smo dobili malo veci protok posto nas je bilo vise i to je radilo sasvim OK.