[ Nemanja007 @ 13.02.2006. 22:44 ] @
POZ. Da li neko zna na koji bih nacin uspeo da prebacim sacuvane poruke sa jednog telefona (7650) na drugi (6630) .?????
Ali ne u text file - u sa programima kao Message Saver ...., nego bas kao poruku.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 15.02.2006. 00:16 ] @
Probaj da prekopiraš ceo Mail folder na novi telefon. Za to će ti trebati neki explorer za telefon i ZipMan, da to sve zipuješ. Ovo sam probao samo na UIQ platformi, ali bi princip trebalo da je sličan i na S60.
[ Mile83 @ 09.03.2006. 14:06 ] @
ovo je ono sto tebi treba: Message.Saver.v2.00.zip (30kb)
ima mogucnost selektovanja svih sms-ova ili pojedinacno i sljanje bluetuth-om

i to je freeware

[ EArthquake @ 09.03.2006. 15:30 ] @
u c:/system/Mail/
imas nekoliko foldera sa cudnim imenima
u njima ti se nalaze svi mailovi , i to rasporedjeni po tim folderima na neki nacin , ne bas random , ali cudno

iz njih mozes da iskopiras pruku i posaljes je na drugi telefon , bluetoothom , emailom irda-om , smsom ...

naravno za to ti treba neki explorer , npr FileExplorer koji je meni odlican , imas ga na
www.gosymbian.com i besplatan je
[ djuka_ns @ 23.09.2007. 20:59 ] @
Imam slican problem:

Zelim da prebacim poruke sa Motorola-u V3 na Nokia-u 6233! Probao sam programom mobiledit ali nisam uspeo!
[ Pici man @ 25.09.2007. 15:28 ] @
Citat:
djuka_ns: Imam slican problem:

Zelim da prebacim poruke sa Motorola-u V3 na Nokia-u 6233! Probao sam programom mobiledit ali nisam uspeo!

Nećeš nikada ni uspeti.
Kao što vidiš, velika je prednost Symbian smartphone uredjaja jer oni mogu svašta i u tome je njihova ogromna prednost nad tim fancy motorolicama i java nokijicama.
Btw. uvek postoji mogućnost(ako je ti telefoni imaju) snimanja SMS poruka na SIM kartici koliko joj to memorija dozvoljava i na taj način se mogu prebacivati iz telefona u telefon bez obzira na model i marku.