[ kondor80 @ 16.02.2006. 13:10 ] @
Pozvan sam na razgovor (testiranje) kod psihologa povodom konkursa za posao. Sta oni tamo pitaju, da li se neki test popunjava? Kakav? Da li je neko imao iskustva s takvim razgovorima? HVALA!
[ ana S @ 16.02.2006. 19:23 ] @
Kad ides na taj razgovor?Tu informaciju mogu da ti javim sutra!!!
[ piksi99 @ 16.02.2006. 19:33 ] @
Bez sekiracije, kod vecih firmi najveci deo HR-a (kadrovske sluzbe) cine psiholozi. Jednostavno budi ti, nemoj da se nesto treses zato sto je eto bas psiholog na razgovoru - sta bi bilo da si otisao na razgovor kod zadriglog gazde koji je sad iz kafane i cudi se otkud ti kad je ocekivao zajapurenu plavusu...

Uglavnom idu klasicna pitanja - sta moze da te iznervira, na sta si u dosadasnjoj praksi bio narocito ponosan, kako podnosis autoritete...

Naravno, nemoj da preterujes sa tehnickim stvarima (ako je takav posao u pitanju), posto psiholozi ne poznaju tehniku. Pokusaj na prizeman nacin da objasnis da si ti u stvari super lik koji sve voli da uradi kako treba, koji postuje pravila i voli svoj posao.

Eto to bi ukratko bilo to :)

[ kondor80 @ 17.02.2006. 14:31 ] @
Bio sam danas, proslo je Ok. Bio je domino test i to je to, nadam se da sam dobro uradio. U svakom slucaju hvala vam na pomoci. POZ