[ giger @ 16.02.2006. 14:55 ] @
Sve sam podesio i vidim jabber korisnike da su online i oni mene vide , ali sve poruke koje im ja saljem oni ne dobijaju, dok ja njihove poruke dobijam normalno. Ako je od znacaja ugkavnom komuniciram sa Google Talk ljudima, mada ista je stvar i sa obicnim jabber userima...

PRoblem je jako neobican jer kad odem na "manage my connections/(JAbber)change"

i kada promenim resource name sa Trillian na Trillian3...pa se diskonektujem pa ponovo konektujem, sve radi...onda dodje naredni dan pa ponovo ne radi ... mislim koje s*****... Obozavam trillian, ali cu se vratiti na Psi ako nemate resenje. Psi je s***** ali barem sve radi kako i treba...
[ Tyler Durden @ 16.02.2006. 15:12 ] @
Ja sam imao slican problem. Ne mogu sad da se sjetim svih detalja, ali drug koji koristi trilian nije mogao da koristi jabber nalog na njemu. Nismo mogli nikako da ostvarimo komunikaciju.
Problem nismo rijesili samo da se zna :)
[ momsab @ 18.02.2006. 00:25 ] @
koliko sam upucen, 3lijan ima najgoru podrsku za jabber u odnosu na sve multipleIM klijente za koje znam
[ giger @ 18.02.2006. 17:27 ] @
Hm....izgleda da cu morati da menjam IM klijenta...


Prvi uslov da _radi_
Drugi uslov je da izgleda lepo...nekako sam se jako brzo navikao na Trillian-ov UI... Svidja mi se i hocu da imam avatare i ostale zajebancije... Naleteo sam na ovaj Pandion, nije los...ali nije kao trillian... Jel ima jos neko neki predlog... Znaci recimo Psi je do jaja, jer sve kod njega radi, ali ne mogu da ga gledam onako svedenog i ruznog... skoro da nema nista...

poZ