[ dejan1508 @ 18.02.2006. 21:34 ] @
jel zna neko kako se tacno podesava program spedia bar. ja uspem da ga podesim, imam nalog na njihovom sajtu, ali kad se ulogujem izbaci mi poruku: "Your Session has expired. You must login again." Ima li neko isti problem? Da li zna neko sta treba da radim?
[ RobertB. @ 03.03.2006. 23:24 ] @
To kada oni refreshuju sajt ili vrse neke radove, salju isplate itd... ne mozes da se logujes.

Znam dosta ljudi koji su zaradili pare preko nje i trebali da dobiju cek koji nikada nije stigao. Bolje se sto pre mani toga jer je to cista glupost.
[ dalek @ 04.03.2006. 14:57 ] @
Citat:
RobertB.: To kada oni refreshuju sajt ili vrse neke radove, salju isplate itd... ne mozes da se logujes.

Znam dosta ljudi koji su zaradili pare preko nje i trebali da dobiju cek koji nikada nije stigao. Bolje se sto pre mani toga jer je to cista glupost.


Nisi u pravu, ja sam dobio cek od njih i unovcio ga, jeste da treba dosta surfovati da bi se sakupio onaj minimum za naplatu. Ja se nisam bavio sa tim ali sam hteo da probam iz znatizelje. Pogledaj na www.look.htmlplanet.com tamo sam stavio svoj cek... bilo je to davno..
[ RobertB. @ 06.03.2006. 21:51 ] @
Kao sto, rece : Bilo je to davno!
[ genije mladji @ 07.03.2006. 14:06 ] @
A da li bi ti isplatili ako bi bio na internetu 24 casa dnevno ceo mesec? To je otprilike 300 i nesto evra mesecno? Ja misli da nece. Sta vi mislite?
[ RobertB. @ 08.03.2006. 20:20 ] @
Moras da surfujes. Svaki minut-dva da promenis lokaciju. Inace nista........
[ Trodmi @ 25.03.2006. 16:17 ] @
SpediaBar je jedno veliko nje*ra za naivne ljude. Manite se gluposti
[ GREJHER @ 26.03.2006. 15:13 ] @
Spedia je propala vec davno.Sto se tive programa kojeg downlodujes i preko kojeg surfas prepun je shumwera a i sam mozes vidjeti koliko ima popupova.pa i virusa i crva.Sto se tice maila i onih prijava i sl,to im je samo da te mogu spamovat.Uglavnom moj ti je savjet da ne gubis vijeme i ne zamaras svoj komp spediom il slicnim stvarima