[ -zombie- @ 09.11.2002. 19:09 ] @
pogledajte www.phparch.com . deluje fino. a uopste nije skupo. $2/primerak. ja bi platio da imam kreditnu karticu. ajde neko od vas koji ste van yu da kupite (bar prvi broj), i da okacite negde da vidimo da li vredi sto...
[ Goran Rakić @ 09.11.2002. 20:13 ] @
Šta još ima od magazina o php-u? Da li si išta čitao?
[ mikis @ 09.11.2002. 22:33 ] @
Vrlo rado, ali:

PLEASE NOTE: Single copies will be available for purchase on Dec. 2nd 2002
[ -zombie- @ 10.11.2002. 02:02 ] @
pa dobro, sacekacu decembar ;)

Citat:
Go! X:
Šta još ima od magazina o php-u? Da li si išta čitao?


ja samo znam josh za onaj nemacki, valjda bese phpmag.de. njegov sam samo sajt citao ranije, ali sada me zeza (ne radi dugme za prevod iz google bar-a)
[ -zombie- @ 13.11.2002. 01:05 ] @
nasao www.phpj.com ali mi ne obecava po ozbiljnosti (vidi drugu vest u glavnoj koloni)
[ -zombie- @ 13.11.2002. 22:12 ] @
a upravo danas sam procitao (www.phpdeveloper.org) da kruze glasine da phpmag.de sprema izdanje na engleskom.

i to jedva cekam ;)
[ Pajer @ 14.11.2002. 12:05 ] @
Lisatao sam jedan primerke od 27. Februara 2002 i 28. Avgusta 2002 i ne svidja mi se da je cena 9.90 EUR a da je tako mali broj stranica. Mogli bi stvarno jos malo da stave nesto i o produktima, linkovima itd. Ne kazem da je lose ali za razliku od drugih nemackih casopisa ovo je mnogo bedno i skupo. Steta sto je jedini casopis izgleda.

U svakom slucaju zanimljivo je ali bas za citanje tih par atrikala a ne za listanje i za informacije kao sto su: Sta ima gde ima, testovi, preporuke, reklame itd.

(Sasvim interesantna izdanja ove kuce su LINUX ENTERPRISE - http://www.linuxenterprise.de)
[ -zombie- @ 14.11.2002. 20:52 ] @
Citat:

U svakom slucaju zanimljivo je ali bas za citanje tih par atrikala a ne za listanje i za informacije kao sto su: Sta ima gde ima, testovi, preporuke, reklame itd.


pa svi usko specijalizovani, visoko strucni casopisi su takvi.

u njima nema ni jedna reklama, (ili eventualno jedna), imaju samo oko 20-tak stranica, i ne sluze za "prelistavanje", ili "za informisanje", (za to sluze razni sajtovi, i domaci casopisi ;) vec bash sluze da te 4-5 teme o kojima pisu u casopisu dobro objasne...

(znam iz iskustva ne vezanog za php, vec za xml, delphi, .net, c#, ...)
[ Pajer @ 14.11.2002. 21:18 ] @
Slazem se ali ovaj ima reklame ali ne reklame php proizvoda nego desetak stranica su neke gluposti kao recimo oktobar fest, i neke slicne gluposti nevezano za php. Bar ono sto sam video malo je ispod normalnog o ceu pises. Ali u redu je.