[ zlox @ 19.02.2006. 23:27 ] @
sestra je pre nekog vremena kupila preko e-bay-a Rio Nitrus (1.5GB)mp3 player... ali je crko hdd.. ja nisam uspeo ni da pristupim hdd-u, u servisu je lik uspeo da pristupi ali samo malom delu (oko 30MB) koji pripada verovatno ogranicen za software. Ima li sanse da se taj hdd negde i nekako zameni? i koja je cena toga ako je to uopste moguce. Iskreno nisam ga otvarao tako da ne znam koje su dinenzije ni specifikacije hdd-a ali ako je potrebno.. otvoricu ga nekako pa cu da proverim.
hvala unapred
[ @Vampir @ 02.03.2006. 16:55 ] @
HDD Moze biti da je 1 inc... sad koja je marka u pitanjnu i ako u opste tu ima bilo kakva informacija na njemu

Ja imam slican problem sa slicnim uredjajem (memorex mhd 8021)sto mi daje neverovatnu snagu da ga razlupam i ga mi vise nikad ne padne na pamet da kupim tako nesto...

Cisto sumnjam da neko moze da to zameni a da to pri tom sve radi. Ja sam se raspitivao ovuda pa su me ljudi gledali sa cudjenjem, bilo je i slucajeva gde su ljudi znali o cemu je rec nazalost niko od njih nije imao resenje (mozda ja nisam gledao na pravim mestima ako ti je za utehu)

Evo nasao sam na par mesta da su se ljudi zalili da im je nakon 4 meseca pocrkalo sve
tako da ne brines nisi jedini... toliko za sad ako naidjem na nesto javljam jer smo u istom sosu.Pozdrav