[ rafaelo @ 25.02.2006. 10:31 ] @
Prebacio sam video zapis sa kamere u kompijuter, ali imam problem sa zvukom, slike je u redu ali zvuk je nedefinisam (neazumljiv), taj isti snimak ubacim u neki drugi racunar sve je OK i slika i zvuk, zanima me da li neko zna o cemu se radi.

Video Commpresion : DivX ;-) MPEG-4 Fast-Motion
Audio Commpresion : MPEG Layer-3

HVALA.
[ Shon3i @ 25.02.2006. 13:13 ] @
Verovatno si zeznuo mp3 codec probaj da ga reinstaliras. tj evo ti link pa probaj da instaliras http://www.free-codecs.com/download_soft.php?d=338&s=19. Inace sto koristis Fast Motion jer je dosta losiji od Low Motiona. Inace ni jedan ni drugi ne daju dobre rezultate kad se rade direktno vec preko NanDuba.
[ rafaelo @ 25.02.2006. 16:34 ] @
Sistem je sveze instaliran, ja sam ovo odradion na starom sistemu, pa reko da dezinstaliram mozda ce da proradi, ali nikako, probao sam i sa ovim kodekom ali nista.Ne znam stvarno o cemu se radi.
[ Rashko @ 18.03.2006. 15:28 ] @
I ja sam u pocetku imao taj problem,ali sam kasnije shvatio da je problem u Converteru,tj. u programu koji ti kompresuje taj snimak...
Pokushaj da uradish to sa programom WinAvi,koji odlicno sinhronizuje sliku i zvuk,a pri tom je i kvalitet snimka odlican...
A pomocu njega mozesh da kompresujesh i u Divx i u DVD a videcesh i ostale funkcije....
program mozesh da skinesh sa neta,jer je tezak svega oko 3MB.

mod edit: izbačeno spominjanje piraterije.


[Ovu poruku je menjao Cileinteractiv dana 18.03.2006. u 20:52 GMT+1]
[ Mladen_Perisic @ 20.03.2006. 18:58 ] @
Problem je u Mixeru 100%! Promijeni MP3 kodek (moj savijet je LAME (.inf) ). O čemu se radi... Razni mixeri (npr, za ALC655 i druge čipovi znaju da prave probleme....). Da ne pominjem čudni nVMixer.....