[ katics @ 28.02.2006. 02:51 ] @
ovako nov sam u ovome pa se gubim kod osnovnih stvari pa da krenem redom...

imam sajt uradjen kompletno u Flashu koji bi da postavim na net.Imam registrovan domen ,host mi je EUnet.E sad predpostavljam da file treba da stavim u /www direktorijum sto sam i uradio ali mi izbacuje ovu greku

"Directory Listing Denied
This Virtual Directory does not allow contents to be listed."

pa bih vas zamolio ako neko moze da mi ukratko objasni kako ide redom...sta da radim sa *.fla dokumentom tj. sta je sve postebno da taj sajt postavim na net.

hvala unapred
[ DeX-Force @ 28.02.2006. 06:54 ] @
Ne mozes da stavis samo .fla dokument. Moras da imas i na primer neki pocetni fajl "index.htm" a da u njemu bude linkovan swf fajl a taj .fla fajl ne trebas uopste da postavljas na internet.

Mislim da bi prvo trebao malo da prelistas Web dizajn i Flash forume a tvoje pitanje i nema mnogo veze sa web hostingom vec vise sa izradom sajta.

[ Ni ten ichi ryu @ 28.02.2006. 08:12 ] @
katics.

Idi na File -> Publish Settings. Stikliraj html i swf. Valjda im tu das i imena (nisam dugo koristio Flash). Klikni OK.
Onda idi na File -> Publish. U folderu u kome ti se nalazi .fla ces dobiti html i swf fajl - sve sto treba da uradis je da ih ubacis u svoj folder na serveru. HTML fajl mora da se zove index.htm/html da bi izbegao istu gresku.

Moguce je da sam pobrkao neke sitnice, tako da bih, da sam na tvom mestu, otvorio Help u Flash-u i potrazio Publish.
[ katics @ 28.02.2006. 10:56 ] @
ok probacu tako....