[ madamov @ 10.03.2006. 15:00 ] @
Da li se nekom desilo ovako nešto, meni se dešava već drugi put:

Safari je otvoren i otvoreno par strana u njime, internet veza počinje malo da zeza i da se prekida (u ovom slučaju ADSL od 8Mbit/s) i Safari neće više da otvara nove strane, kao da nema interneta. Istovremeno, slušam radio preko interneta i skidam mail normalno. Kada startujem Camino, Firefox ili neki drugi browser s njima mogu da surfujem, a kada izađem i ponovo uđem u Safari i on radi normalno.

Možda ima veze sa provajderom, jer sada nisam kod kuće ili u firmi, već u inostranstvu, ovo mi se do sada nije desilo.

[Ovu poruku je menjao madamov dana 10.03.2006. u 16:04 GMT+1]
[ yoseep @ 11.03.2006. 11:51 ] @
isti simptomi kod mene pre nedelju dana. tog dana sam uspeo da nadjem uzrok - svaki put kada odem na sajt www.torrentreactor.com safari stane, i posle toga vise nijedan nece da ucitava. da stvar bude lepsa, sada sam probao isti sajt i sve funkcionise bez problema...

provajder verovatno nije, jer onda camino ne bi radio. ja sam sezampro ADSL 256k.

josip.
[ madamov @ 11.03.2006. 13:33 ] @
Citat:
provajder verovatno nije, jer onda camino ne bi radio. ja sam sezampro ADSL 256k.

I Safari je proradio posle ponovnog startovanja. Ovo mi se tek sada desilo ovde u Parizu na francuskom DSL-u, kod kuće i u kancelariji u Beogradu na kablovskom Internetu mi se tako nešto nikada nije desilo.
[ Shadowsong @ 20.03.2006. 00:10 ] @
Safari je do danas jedini podrzavao Acid2 standard. :)
Sada ga podrzava i Opera 9. Toliko o tome koliko ostali kaskaju za njim. :)
A taj bug bi trebalo prijaviti.