[ dendic @ 11.03.2006. 07:35 ] @
U autu mi gazda ugradio GPS uredjaj sa mobom.Sad uvjek zna moju poziciju,posalje sa svog moba SMS prema meni i moj mobilni telefon mu posalje moju poziciju.Ima li kakav odasiljac da ga stavim pored antenice od mog uredjaja u autu tako da mi on simulira satelitski signal tj. da moze poslat gazdi laznu poziciju.
[ aca andrijevic @ 11.03.2006. 07:51 ] @
http://www.elitesecurity.org/tema/165726/0#1075825
[ broker @ 11.03.2006. 08:29 ] @
Ne mozes da izmenis informciju ali mozes uredjaj da umotas u alu foliju i time ga ucinis da nema nikakvu informaciju o poziciji. Gazda ce to, naravno, primetiti.

Kako god, tesko da ces na Es-u dobiti inforamciju kako da nekoga prevaris, pa cak i sopstvenog gazdu.
[ dendic @ 12.03.2006. 06:31 ] @
Kaze meni gazda da danas moram obici 10-tak lokacija.Na mom palmtopu je ugradjen i GPS.Tek kad se pojavim na zeljenoj lokaciji mogu ukucati zeljene podatke u dlanovnik (stanje u prodavaonici) jer je tako podesen dlanovnik.Znaci moram biti fizicki na lokaciji.Prije sam mogo pitati u prodavnici telefonom za stanje artikala i tako rjesavat problem, a sad sa ovim cudom moram doci do prodavnice.Ne bi bio problem da prodavnice nisu u nekoliko gradova,a ko ce gazdi objasniti da se tesko mogu obici tolike lokacije
[ pbenka @ 13.03.2006. 16:20 ] @
Imam utisak da je gazda upravo i ubacio ovaj sistem, da ne bi mogao da odradiš posao na daljinu hi.
[ dendic @ 15.03.2006. 08:16 ] @
Naravno u pravu si.Vjerovatno ce ubuduce i mnogi drugi nesto ovako uraditi svojim zaposlenicima.
[ DjordjeGeo @ 17.05.2006. 21:27 ] @
uredjaj u sebi ima gsm karticu, i nema veze sa tvojim mobilnim telefonom, pomaze jedino blokator signala