[ nature @ 13.03.2006. 02:07 ] @
Problem je u tome sto mi kartica broj 062 ne dozvoljava da pozivam a mogu da primam i da saljem poruke kao i da primam pozive.Probao sam u vise tel i svuda je isto kaze poziv nije dozvoljen.Nosio sam u mobtelom predstavnistvu u Jagodini ni oni nemaju pojma.Vrlo mi je bitno zbog posla kojim se bavim jer svi sa kojima saradjujem znaju ovaj broj.Inace imam tel Samsung e-700.Hvala
[ lord Vader @ 13.03.2006. 12:02 ] @
Ako ista kartica ne radi ni u njihovom aparatu, dužni su da ti pomognu jer onda očigledno problem nije do tebe već do njih.
[ Pajica Ristic @ 13.03.2006. 12:54 ] @
Desavalo se i meni to.Pretpostavljam da je problem u sledecem:na telefonu ti je ukljucena opcija za skrivanje broja pri odlaznom pozivu,a posto ta usluga nije omogucena pripaid korisnicima-dobijas obavestenje da 'poziv nije dozvoljen'.
Resenje:pronadji u telefonu opciju 'call settings'/'hide id' i izaberi 'off' odnosno 'show id'.Ovo bi trebalo da resi problem,nadam se... Pozdrav
[ nature @ 14.03.2006. 00:04 ] @
to je prvo sta sam i pogledao nije do toga stavljali smo i u njihovom telefonu i nista kaze njihov serviser nemam pojma a ovi na 9863 kazu nemas kredit na kartici,ubacim 200din i opet nista pozovem i oni kazu idi u nase najblize predstavnistvo i tako u krug dodje mi da poludim a vrlo mi je bitno
[ Dejan Krstic @ 14.03.2006. 16:03 ] @
Gomila poruka...... a nigde nije objasnjeno sta se tacno desava kada se pokusa obaviti razgovor? Kakvu poruku javlja aparat? Da li se to javi odmah nakon pritiska zelene slusalice (ili cega vec) ili nakon nekog vremena? Da li je poruka ispisana na display-u ili je to poruka govorni automat?
[ nature @ 14.03.2006. 23:38 ] @
vidi prvi post-poziv nije dozvoljen
[ Dejan Krstic @ 15.03.2006. 11:23 ] @
Vidi jos jednom sva moja pitanja.
[ nature @ 17.03.2006. 00:49 ] @
nema govornog automata i odmah izbaci poziv nije dozvoljen,znaci na displeju napise poziv nije dozvoljen