[ dr_igo @ 14.03.2006. 13:04 ] @
pozdrav,

zamolio bih da posjetite stranicu BOSNIAN-PYRAMID.com

pa da cujem prijedloge, kritike, ideje i slicno... sve dobrodoslo. hvala

[Ovu poruku je menjao dr_igo dana 14.03.2006. u 15:09 GMT+1]
[ sekulicB @ 14.03.2006. 14:20 ] @
jel to istina, mislim za piramidu! ako jesto onda ql.

sajt nije losh: ovako: logo bi mogao biti malo bolje osmishljen i malo veci!
prevelik ti je razmak izmedju one gornje slike i tamo gdje pochinje tekst, mislim onaj deo gdje pishe BOSNIAN PYRAMID - BOSANSKA PIRAMIDA - BOSNISCHE PYRAMIDE.

meni si mogao staviti sa leve strane, znash vec o tome!

ne svidjaju mi se oni adsi dole.

sve u svemu nije toliko loshe!
[ noviKorisnik @ 14.03.2006. 16:10 ] @
Hajde samo jedan detalj sada: neobično je da se za prijavu za Newsletter traži išta više od email adrese.
[ dr_igo @ 15.03.2006. 10:40 ] @
zdravo,

hvala na odgovorima... juce sam uradio jos redizajn stranice tako da djeluje sad dosta svjezije

@sekulicB
jel to istina, mislim za piramidu! ako jesto onda ql.

- jeste istina, ima dosta analiza, satelitskih snimaka, dokumenata i potvrda od naucnika iz cijelog svijeta...

sajt nije losh: ovako: logo bi mogao biti malo bolje osmishljen i malo veci!

- uopste nisam mislio da stavim logo na sajt jer nije to jos nikakva institucija nego prezentacija senzacije.. pa mislim da mi nije potreban logo... to si mislio na ono bosnian-pyramid.com u slici gore... sad sam sa promjenio i u dnu je i ne ubada bas u oci, a treba da sluzi kao promocija ako neko linka sliku direktno sa servera...

prevelik ti je razmak izmedju one gornje slike i tamo gdje pochinje tekst, mislim onaj deo gdje pishe BOSNIAN PYRAMID - BOSANSKA PIRAMIDA - BOSNISCHE PYRAMIDE

- mislim da se taj problem sad rijesio

meni si mogao staviti sa leve strane, znash vec o tome!

- svi ga imaju na lijevoj strani i malo sam htio da to odudara od standardnog stila

ne svidjaju mi se oni adsi dole.

- i meni se ne svidjaju ali to je nacin da se finansira sajt... mozda u skoro bude drugacije ako se javi neki sponzor ili sl...


@noviKorisnik
Hajde samo jedan detalj sada: neobično je da se za prijavu za Newsletter traži išta više od email adrese.

- jeste neobicno ali posto je to ipak svjetska senzacija i stranicu posjecuju iz cijelog svijeta, interesatno mi je da znam gdje tacno postoji interes i odakle se sve prati sve ovo zbivanje, a ime mi nije toliko ni bitno sada, ali mislim da odgovara vise ime i lokacija nego samo lokacija...


interesuje me sta mislite da nedostaje stranici. nebi bilo lose kad bi jos posjetioca foruma dalo komentar. hvala!
[ sekulicB @ 15.03.2006. 14:30 ] @
sada izgleda mnogo bolje!
[ fitness @ 21.03.2006. 22:57 ] @
Nista posebno..moze to i bolje !
[ inzenjer2005 @ 22.03.2006. 18:56 ] @
Mislim da bi bilo bolje ako ne bi koristio frame-ove i ako bi navigacioni menu malo suzio, a mozda i promenio da ne bude samo u jednoj nijansi boje.
Pozdrav!