[ leprosy @ 14.03.2006. 18:48 ] @
Jutros ja upalim komp da provalim i sve normalno. Dodjem kuci posle nekog vremena i da proverim mail, kad ono nema ni jedno accounta! POLUDEO SAM!Pitam jel neko nesto cacko,kazu nije niko. Pogledam ja u
C:\Documents and Settings\leprosy\Application Data\Thunderbird\ kad accounti su tamo sa sve porukama. E sad kako ja da vratim te accounte i podesavanja koja sam ranije napravio, posto kad otvorim MT izgleda kao da sam je instalirao iz pocetka.Cak sam i to probao, ali nista. NI posle uninstall/instal nista se nije promenilo. Probam da napravim novi account da vidim gde ce ga smestiti, kad on medju onim ostalima! On medju svima ostalima, a ostalih nema!
Ako neko zna leka nek se javi.Mrzi me da sva podesavanja radim iz pocetka. Trebalo bi mi bar sat vremena!
[ Leftfield @ 01.05.2006. 15:49 ] @
Imas program MozBackup za import/export svega sto se tice Thunderbird-a:
http://mozbackup.jasnapaka.com/download.php
[ robocop @ 24.05.2006. 07:53 ] @
prijatelju,

poznajem tvoj problem,
imo sam to i ja isto meni je citav syste,m bio crash.
i nazalost nisam mogo vise da nadjem nove mailove koji su stizale.
moor sam sve ponovo.
Ali nisam bas pristavnik mozilly thunderbird meni je mnogo spor.
Zasto ne probas incredimail.com
ovaj program ima dosta graficke mogucnosti
[ leprosy @ 08.06.2006. 17:49 ] @
Imam veeeeliki problem! U Thunderbird imam vise gmail accounta i sad situacija!

[email protected]
[email protected]

I sad, kad god se salje mail s accounta mama onaj koji dobija mail, dobija ga u obliku: mama <[email protected]>. Skontao sam da pravi problem SMTP server koji mi trazi da koristim sifru i korisnicko ime. A ja tamo koristim bas leprosy. Zna li neko kako to da zaobidjem ili nek mi preporuci neki drugi e-mail manager koji podrzava vise razlicitih accounta, po mogucnosti razlicitih provajdera.