[ ljuban @ 22.11.2002. 18:40 ] @
Interesuje da li je neko polagao ove ispite, prevashodno za Visual C++. Interesuje me kakva su iskustva i koji su ispiti potrebni za ovo zvanje. U CET-u su rekli da treba da se polozi 5 ispita ali na Microsoft-ovom sajtu na http://www.microsoft.com/traincert/mcp/mcsd/requirements.asp ima samo tri ispita koji su potrebni odnosno grupa is koje mora da se polozi odgovarajuci ispit, tako da ne znam da li se ostala dva biraju ili ne.
[ srki @ 27.11.2002. 13:08 ] @
Da li neko ima cd sa knjigama i testovima? Ja sam pre pola godine kupio to kod skc-a ali sam izgubio taj cd a ovi vise to ne prodaju. Da li neko to ima da mi nareze pa mu donesem prazan cd(i jos jedan na poklon) ili pozajmi da narezem?
[ Nemanja Dubravac @ 27.11.2002. 14:03 ] @
pitaj ovoga: [email protected]

taj se reklamira po news grupama da ima skripte i pitanja
[ jovanmal @ 27.11.2002. 14:58 ] @
Ja imam CD sa kompletnim testovima (bazom podataka sa pitanjima), ali samo za VB. U tim testovima postoji opcija "Show answer" i "Go to reference". Ova druga opcija se odnosi na prilozenu knjigu u PDF formatu od oko 1250 strana. Samo, problem je kako da ti to dostavim, ja zivim u Banjaluci... Takodje, ako neko ima jos nesto vezano za ovaj kurs, neka se javi.
[ ljuban @ 27.11.2002. 15:50 ] @
Ja imam literaturu ali samo za 70-015 i nesto za 70-100. Fali mi literatura za 70-016. Imam i nesto za VB ali me to ne interesuje, a osim toga na kazaa mozete da nadjete za VB sta god hocete.