[ centaur79 @ 20.03.2006. 18:32 ] @
Zna li neko domaci/strani sajt sa mogucnoscu pretrage opcija PDA i notebook racunara ?
(kao sto npr za mobilne telefone ima domaci sajt http://mobilnisvet.com/mobilni-pretrazivac)
[ triax @ 23.03.2006. 19:11 ] @
imas

www.svebaterije.net

koji nije kompletiran jos uvek
ali ce uskoro da se integrise u www.digital-corner.com zajedno sa www.phone.co.yu i jos nekim sajtovima. Takodje nam za tu pricu trebaju ljudi pa ako ima zainteresovanih neka se jave oko pisanja testova, komentara isl.


[ centaur79 @ 23.03.2006. 21:48 ] @
Citat:
triax: imas

www.svebaterije.net

koji nije kompletiran jos uvek
ali ce uskoro da se integrise u www.digital-corner.com .

Hmm..ne znam sta podrazumes pod kompletan ali sajt nije da nema pretragu modela po opcijama nego nema nista vezano za notebook racunare osim baterija.
[ kevinsugar79 @ 03.04.2006. 20:58 ] @
www.itsvet.com

ali je jako siromasan i o uredjajima mozes skontati samo kako izgledaju

najbolje recenzije i reviewsi su ruski od mobile reviews (postoje i prevedeni na engleski)
googlaj uredjaj(pda ili telefon) ,mobile reviews ....
[ centaur79 @ 12.04.2006. 23:09 ] @
Citat:
kevinsugar79www.itsvet.com

ali je jako siromasan i o uredjajima mozes skontati samo kako izgledaju

najbolje recenzije i reviewsi su ruski od mobile reviews (postoje i prevedeni na engleski)
googlaj uredjaj(pda ili telefon) ,mobile reviews ....

OK je to za opise, ali meni treba
Citat:
centaur79: sajt sa mogucnoscu pretrage opcija PDA i notebook racunara ?
(kao sto npr za mobilne telefone ima domaci sajt http://mobilnisvet.com/mobilni-pretrazivac)

..da mogu da uporedjujem odredjene modele ili da nadjem odredjeni model po zadatim opcijama/karakteristikama..
[ VRider @ 13.04.2006. 01:43 ] @
Hteo sam da pravim tako nesto pre par godina, ali se ispostavilo kao jako zeznuto.
Vecina proizvodjaca daje iste stvari, samo neko po defaultu, neko kao upgrade, neko u okviru "specijalnih ponuda". Napraviti bazu svega toga za (danas vec) milion proizvodjaca, a na kraju opet kupac ode u radnju i kaze "ovaj mi se svidja, uzecu ga".