[ PEGULA @ 23.11.2002. 15:38 ] @
Na jedan CD-R imao sam oko 50tak MP3 zapisa ,velicine oko 160 Mb, koje sam skupljao mjesecima (sprzio sam ih programom "NeroBurning").
Jucer sam sprzio na isti CD-R jos 5 novih MP3 (oko 25 Mb) zapisa istim programom (CD-ROM isso-continue multisession) i kad je sve bilo gotovo otvorio sam CD-R i bio sokiran. Na njemu se nalaze samo ovih 5 novih MP3 zapisa a onih 50 prijasnjih nigdje i kazuje mi da je zauzeto samo 25 Mb a prije przenja je kazivalo 160 Mb.
Da napomenem prije tog novog przenja provjerio sam CD i svi prijasnji mp3 zapisi bili su na njemu (160 Mb)
Ponovno sam reinstalirao Windows millenium ali opet isto. Kako mogu nestati ti prijasnji MP3 zapisi ako je to CD-R (nije CD-R/W). Pomozite sta da radim ima li koji program za spasiti moje MP3 zapise.
[ Nemanja Dubravac @ 23.11.2002. 20:31 ] @
verovatno ima prostiji nacin, ali ja znam samo za ovaj...
ubacis taj "sprzeni" cd, u Nero-u ides na Recorder\Save Track i izaberes prvi track i snimis da kao image fajl negde na hdd...
posle ides File\Burn Image, nadjes napravljeni image fajl i snimis na neki cd... predlazem da za to koristis neki rw
znam da ti to nece pomoci da na starom disku ponovo mozes da vidis prvi track, ali ces bar ponovo imati te pesme
[ mikis @ 24.11.2002. 02:52 ] @
Ne moraš ponovo snimati taj Image file, skini Daemon Tools i pomoću njega ćeš sadržaj tog image-a prikazati kao da je virtuelni CD. Onda prekopiraj i stare i nove pesme na novi CD.

Pesme su ti sigurno na disku, ali na sesiji koja se iz nekog razloga ne vidi iz Windowsa. Svojevremeno je uz Adaptecov CDR softver išao programčić sa kojim si mogao ozabrati koju sesiju multisession diska da proglasiš za aktivnu i da je Wondows prikaže.

BTW. kod nastavljanja snimanja u Neru, obavezno isključi opciju "Remove deleted files from compilation". Moguće da ti je to bilo uključeno pa da se zato prethodno snimljeni fajlovi ne vide.
[ Nabukodonosor @ 19.12.2004. 19:39 ] @
Skini sa Neta program CD Roller i on ce te resiti svih muka.