[ rogy @ 21.03.2006. 17:28 ] @
Nece da se upali, a kad se prikljuci na punjac trepka lampica pored dugmeta za paljenje. Izmerio sam mu bateriju i ne pokazuje nista.Kako bih mogao da proverim da li je u pitanju baterija da je ne narucujem za dzabe.Mislim da je tel mozda u oposte ne puni. El ima neko servis manual za ovaj tel.

[Ovu poruku je menjao rogy dana 21.03.2006. u 18:31 GMT+1]
[ drgrga @ 21.03.2006. 19:11 ] @
Da li trepce i kad hoces da ga upalis,t.j pritiskom na on/off taster ?
[ rogy @ 22.03.2006. 14:18 ] @
Da
[ drgrga @ 22.03.2006. 15:15 ] @
Nema to veze sa baterijom....
Vrisnuo softwerski,moras ga isfleshovati i posle toga moguce da ces morati da upises i Erom fajlic....
[ skymobile @ 23.03.2006. 12:13 ] @
Pokusavam da predpostavim sledeca pitanja....
"cime da ubacim softver?"
"gde da nadjem taj erom file?"
"ne, ne bih da idem u servis, ja bih to sam posto imam data kabal a i bluetoot, je l' moze kako preko njega?"

Znaci ako sam pogodio bilo koje od ovih pitanja, jedini odgovor bi bio da ako nemas kakav ozbiljniji alat ne petljas nista sam, jer zna to da bude skup sport.
Podji do servisa i plati ljudima, ne zato sto ti to ne umes vec zato sto nemas cime....
Pozdrav
P.S. ovo gore je najjeftinija solucija

[Ovu poruku je menjao skymobile dana 23.03.2006. u 13:14 GMT+1]
[ legija @ 23.03.2006. 15:25 ] @
Vataj se ti servisa, to ce ti biti najbolje.
[ servishalo @ 24.03.2006. 13:45 ] @
Definitivno promeni bateriju.....Pozdrav
[ rogy @ 24.03.2006. 20:16 ] @
Alo! Ja nisam stari znalac sto se tice toga ali polako gazim po tim vodama.Ali nisam znao da na ovom sajtu ljude nerviraju pocetnici! Ja mislim da je "Forum" stvoren i za pocetnike i za profesionalce jer je svako nekad bio pocetnik, a i PRO mislim da ne moze sve da zna! Ali ja imam podrsku sa mojim box-evima za SonyEriksson,Samsung,Nokiu i Simens.Ali nemam kabal koji sam tek sad porucio. A da i taj servis manual koji sam nasao je pisan za profesionalce, a sta ce to njima.A koliko sam mogao da shvatim da vi svakog pocetnika gledate kao buducu konkurenciju!

[Ovu poruku je menjao rogy dana 24.03.2006. u 21:17 GMT+1]
[ silicva @ 24.03.2006. 20:37 ] @
ajde sad lepo reci sa cime iz svog arsenala ga kanis uraditi, da ti pojasnimo!
[ servishalo @ 25.03.2006. 14:23 ] @
Ti rece:"Nece da se upali, a kad se prikljuci na punjac trepka lampica pored dugmeta za paljenje. Izmerio sam mu bateriju i ne pokazuje nista.." i ja ti rekoh DEFINITIVNO PRVO PROMENI BATERIJU!!!!!
Zaista ne razumem o cemu si ovo poslednje pisao???
[ srdjan018 @ 05.11.2006. 22:31 ] @
Pozdrav,imam jedan veliki problem...Probao sam da promenim ikonice na SE w800i i kada sam pritisnuo "neki" taster izbrisao sam welcome screen "sonyericsson",logo "Walkman",zatim kada iskljucim telefon cuje se neki glupi zvuk i nema "Walkman logoa...Izbrisale su se i sve igrice i aplikacije...Osim toga sve radi u najboljem redu! Katastrofa,pa ako neko zna "lek " da ponovo povratim sve kako je bilo ,molim da mi [email protected]