[ Bad Habbit @ 23.11.2002. 18:10 ] @
http://en.safeurl.de/?http://w...Downloads/flash-c45_500101.zip
[ Bad Habbit @ 24.11.2002. 08:48 ] @
Ajde neko ko ima C45 neka ubaci ovaj flash pa neka kaze da li je u redu i da li postoje neke fantasticne promene, posto je mnogo veliki skok verzije. Prosla je bila valjda v36, pre nje v34 i tako dalje, a sada je odjednom v50 pa pretpostavljam da su napravili neki ogroman napredak, cim su toliko veliku verziju izbacili. Ajde pricajte iskustva.
[ srdjee @ 25.11.2002. 06:43 ] @
Imam ja trenutno pa cu probati , a koji program je najbolji za raditi s c45 , milslim zbog bekapa , kada ubacim ovaj v50 koji pretpostavljam da je winswup , ja imam unisiemens v4 i neki c45_tool v1 ?
Jos nesto da li neko ima srpski jezik za c45 v31 ili v36 ( lg6) ili bar gde se moze skinuti ?
[ Bad Habbit @ 25.11.2002. 08:21 ] @
Ajde probaj pa javi kako funkcionise i sta je novo? Najbolji ti je po meni za pravljenje backupa UniSiemens. Nego ne znam da li neko zna sta je to FUBU, posto se nesto spominje to u vezi sa ubacivanjem ove verzijef flash-a. Takodje su mi rekli da je upgrade jedino moguc sa verzije v33, pa sada ja to bas neverujem ali tako kazu, pa ti probaj. Javi obavezno kako je proslo.
[ srdjee @ 26.11.2002. 06:08 ] @
Probao sam ali nisam uspeo . Izgleda da si upravu da jedino sa v33 moze jer sam ja probao sa v12 i v35 i nema sanse onda sam ovaj v35 digao na v36 i opet probao i nece
sto se tice fubu-a ja sam skinuo 2 kom za s45 i s45i koliko sam ja skontao to obican fles fajl iscitan iz nekog telefona
[ Bad Habbit @ 26.11.2002. 07:01 ] @
U medjuvremenu sam saznao da izgleda i nije toliko vazno sa koje verzije ga ubacujes. Bitno je da napravis map file i kada ubacis ovaj fubu v50 da upises taj map file, posto neposredno nakon upisivanja telefon ce ispisati wrong software.

Evo ti link za fubu v50 pa javi da li si uspeo

http://en.safeurl.de/?http://w.../siemens/fubu/fubu_c45_v50.zip



BTW Koji software koristiti i gde ga naci za pravljenje i upisivanje map file-a?
[ srdjee @ 26.11.2002. 07:35 ] @
Ok video sam i ja na onom boxcracker forumu
Sto se tice softvera probacu sa onim c45-mt50 unlocker posto on radi bez map fajlova, a i vidim da su i oni likovi koristili taj .
[ Bad Habbit @ 26.11.2002. 10:18 ] @
OK, probaj ti to pa javi, posto ja cekam tog druga koji ima c45 pa da vidim da li to radi. Ako uspes obavezno opisi postupak i reci koje su razlike u odnosu na prethodnu verziju.
[ srdjee @ 26.11.2002. 10:46 ] @
probao sam , radi ok.
Razlike u odnosu na prethodne verzije :
1. *#06# ----> Version: 50
nista drugo
shit
[ Bad Habbit @ 26.11.2002. 16:18 ] @
Nemoj da pricas? Pa to je onda neki manijak uspeo samo da promeni oznaku firmware-a. Ako je tako onda mislim da ce u narednom periodu da izlazi MNOOOGO novih verzija software-a

Jesi siguran da si sve isprobao? Mozda brze ide kroz menije, kuca poruke? Nista?


BTW ajde molim te daj mi link za taj program za unlock posto ne znam kako da napravim MAP file od LOG file-a preko onog LOGGER-a 4.03. Takodje ako neko zeli ovo da mi objasni, bio bih mu zahvalan.
[ srdjee @ 26.11.2002. 20:30 ] @
Ima kao sto sam negde procitao mogucnost slanja animacija nekih novih, bla bla u svakom slucaju drasticnog napretka nema, sto se tice brzog kretanja solidno se ponasa mada kazem ti nista primetno brze od ostalih.

link za unlock preko map
www.gsm-multifund.com/Anleitungen/UnlockC45New/UnlockC45New.htm

ukratko
uglavnom se postupak sastoji iz iscitavanja log fajla iz telefona , zatim se pomocu 2 programa (mapera) od tog log fajla napravi map fajl koji se upise u telafon

za ovaj unlocker bez map
poslao sam ti vec ranije emajl sa 2 ruska sajta mislim da je na onom **srs**bla.bla

Postupak : sa unisiemensom upises fubu v50 i otklucas sa navedenim unlockerom (naravno prvo napravis bekap, obavezno pod WIN98 , unolcker ne radi po XP-om, unisiemens da)
Ovaj fubu sadrzi par sati razgovora , logo (neki sprematozoid) i ubacenu 1 melodiju (mislim da je nemacka himna) i pozdravnu poruku tipa ich liebe dich ili vec kako ide
[ rile007 @ 08.12.2002. 21:44 ] @
Ja sam pokusavao flashati svoj mob verzijom 50, ali nikako nece zapoceti proces flashanja. Ili napise da se ne moze konektirati ili napise "Error on waiting for Ack EOT" ili "Error on waiting for CMD-Block" ili "No Bootcore detected". Sto da radim? U cemu je problem. Inace, kabel je OK, isprobao sam ga sa drugim softverom. I imam verziju 33.
[ srdjee @ 09.12.2002. 06:31 ] @
Skini winswup v360601 koji ima hrvatski i srpski jezik sasvim dovoljno , ova v50 nema nista novo kao ni "domace" jezike
[ Chevy @ 08.01.2003. 02:56 ] @
Dali je ko probao novu ver.38 za c45?
Sta ima novo od proshle ver.36?
[ Chevy @ 08.01.2003. 03:20 ] @
Otvorio sam novu temu za version 38 za c45 pa mozete tamo pisati.
hvala