[ T-Jay @ 22.03.2006. 19:38 ] @
imam taj medion pda sa gpsom,spaja se na komp preko usb kabela (isti ko za dig. fotoaparate) , skinuo sam active sync 4,1 al ne mogu se spojiti...
kaže mi da je greška sa remote networkom...
jel ima neko ideju kako riješit ovaj problem?
[ T-Jay @ 23.03.2006. 19:40 ] @
problem rešen....master reset je sve riješio
[ vamel @ 20.02.2007. 12:07 ] @
Dear all

i ja imam isti uredzaj ali nemam nikakve karte za bih , hr , sloveniju , imam za njemacku i radi

ako neko posjeduje karte za ove drzave volio bih da me kontaktira

MD 96700 Pocket PC
[ dusanmih86 @ 01.04.2007. 02:16 ] @
Dragi forumasi. Od danas sam i ja postao vlasnik jednog ovakvog lepotancica. Medjutim, imam veliki problem a to je sto imam samo masinu tacnije pocket pc i olovcicu. Nemam nista od dodatne opreme niti od diskova. Tako da nemogu da ga sinhronizujem sa mojim adresama u racunaru. Zamolio bih, posto vidim da su ovde neki skinuli programe za sinhronizaciju, ukoliko mogu da postave linkove za programe koji su mi potrebni kako bi ovo CUDO povezao sa kompjuterom. Primetio sam i ja da koristi isti kabli kao i digitalni fotoaparati doduse tako mu punim bateriju, a posto vidim da ga i kompjuteer registruje kao novi uredjaj najverovatnije ce mi biti potrebni neki drajveri.

Kada zavrsim ovo povezivanje sa kompom i kada skinem sve te silne programe za sinhronizaciju. Postavicu pitanje koje je taboo tema a to je kako da ga prebacim sa nemackog jezika na engleski. :) Unapred hvala.

Ukoliko nekoga ne mrzi moze mi poslati programe na mail moja adresa je [email protected]
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 02.04.2007. 00:18 ] @
Uradi search u Google-u za Microsoft Active Sync. To je besplatan MS-ov progrm za sinhronizaciju WM PDA uređaja sa Windowsom.
[ nmilosev @ 02.04.2007. 14:43 ] @
Ja mislim da njemu treba neki spec. program bas za njega (drajveri), u svakom slucaju ako ti treba AS, direktan link.

Pozdrav!
[ dusanmih86 @ 04.04.2007. 20:14 ] @
Ma radi sve kao satic. Nisam imao par dana internet tako da nisam bio u mogucnosti da pisem. Inace imam jedan problem. Nisam dobio olovku uz njega koja ide tako da koristim trenutno od starog palm-a. Da li neko moze ukoliko je u mogucnosti da mi kaze gde moze da se kupi olovka ili eventualno da mi posalje sliku olovke iz par uglova popsto mogu da je napravim na strugu za plastiku. Ah da jos jedno pitanje. Kakve su mogucnosti da se ovo cudo prebaci sa nemackog na engleski :) Ziveli PDA uredjaji.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 04.04.2007. 20:28 ] @
Mnogo puta se već pričalo o promeni jezika na PDA uređajima. Pogledaj na forumu. Princip je za sve isti, razlike su u nijansama.
[ nmilosev @ 05.04.2007. 12:06 ] @
Sanse da se prebaci su male, jako male, zato sto i sa popularnim uredjajima tesko, cesto nikako ne ide... Eventualno ako ima neka firma u Srbiji sto zna sa njim, da njima odneses...