[ szahtila @ 24.03.2006. 16:54 ] @
Od nedavno imam u autu autoradio-cd Panasonic CQ-C1301 NE.Zadovoljan sam njime ali ima jedan problem,a to je slaba vidljivost displeja na danjem svjetlu.Ugrađen je na predviđeno mjesto u Fiatu Puntu,sunce ne može direktno tući na njega.Ima sivo bjela slova sa crnom pozadinom displeja.Zanima me može li se nekako povećati ta osvjetljenost, po mogućnosti bez otvaranja uređaja pošto je pod garancijom.Spojen je na auto instalaciju preko Iso konektora,možda nešto preko njega
[ skull @ 24.03.2006. 17:08 ] @
Pa bez otvaranja mozes ga zamoliti da pojaca struja na lambice,ali posto pretpostavljam da si to vec uradio , otvaranje i promena lambice sa neki drugi tip bi resilo problem .
[ szahtila @ 24.03.2006. 18:06 ] @
Pretpostavljam da neki nisu dosad vidjeli auto radio čije se osvjetljenje mijenja regulacijom osvjetljenja komandne ploče automobila,npr kod Renaulta,neki modeli čak i Fiata Punta,Skuplje aute neću spominjati
[ szahtila @ 24.03.2006. 18:07 ] @
Pretpostavljam da neki nisu dosad vidjeli auto radio čije se osvjetljenje mijenja regulacijom osvjetljenja komandne ploče automobila,npr kod Renaulta,neki modeli čak i Fiata Punta,Skuplje aute neću spominjati
[ skull @ 25.03.2006. 11:55 ] @
Pa sto onda ti ne pojacas osvetlenje tvoga displeja na auto,pa radio ce znati da se loshe vidi i valjda bice kulturno.... Ej nemoj se ljutiti samo sam se shalio,. , ali ako je bila neka otvorena komanda kao koju si nave nebi ni pitao ovo, ali kao jedina opcija ti ostaje otvaranje koje UVJEK radi.

Pozdrav,

P.S. Stvarno nisam dosad vidio tako skupo auto, jer imam zastava 101,neregistrirana.

[Ovu poruku je menjao skull dana 25.03.2006. u 13:11 GMT+1]
[ szahtila @ 02.04.2006. 08:29 ] @
Inače iz kučišta uz ostale žice izlazi i plavo-bijela žica čiji je jedan kraj spojen na ISO konektor na strani radia,ta se žica sa strane auta ne koristi na Fiatu Puntu.Tu su i smeđe-crna i narančasta žica koje izlaze iz kučišta , ali nisu uopće spojene na ISO konektor radia.U upustvima ništa ne piše za ove žice.Može li mi netko objasniti čemu služe te nespojene i neoznačene žice?.